Trans-Europa Biuro Usług Turystycznych Piotr Chorzępa

Rzeszów

Opinie o Trans-Europa Biuro Usług Turystycznych Piotr Chorzępa

anonim 2011-10-24 03:04:11
co ty mistrzu za bajki opowiadasz do tego kołchozu to lepiej nie zaglądać. Jak przejedziesz Sycylie w 4 dni bez wysiadania to bedziesz płakał jak małe dziecko. Widze ze jezdzisz spradycznie i brak ci doświadczenia. Jak by bylo tak cudownie to 5 kierowcow nie zwolnilo by sie w tym roku. W tej firmie to hamstwo nie zna granic zero szcunku dla kierowców, jestes traktowany jak złodziej a tu niby atmosfera rodzinna.
2
wiekXIX 2014-12-13 11:37:43
Dają jedną umowę zlecenie na tydzień lub miesiąc i jeździsz cały rok. Ty się nie liczysz, jak jest komplet to siedzisz na schodach. Diety? To co zabierzesz ze sobą z domu. Godziny nocne, należą do ciebie siadasz i pedałujesz, śpisz w domu. Po roku dla innych firm w doświadczeniu możesz pokazać umowę zlecenie na 200 PLN co dostałeś na tydzień lub miesiąc dostajesz 700zł za kurs. Mają 8 aut i 4 kierowców za najniższą krajową, jak jedziesz zarabiasz nie jedziesz nie zarabiasz. reszta to emeryci na czarno, ruszasz o 4rano w poniedziałek kończysz w piątek o 2-4 rano. jesteś potrzebny jak mają jakąś kontrole we firmie żeby sobie papiery wyprostowali, w zimie czekasz nawet 2 miesiące na telefon. Zarabiają 30 tyś na autobusie za kursem tam i z powrotem. TY JESTEŚ SŁUGUSEM NIE GODNYM UWAGI
szofer 2015-01-17 12:56:17
Po treści twoich wywodów chyba jesteś za słabym szoferem "SŁUGUSEM" skoro pracujesz na jedną umowę zlecenie i nigdzie nie możesz załapać się na stałą umowę tak samo u nich. Z tego co wiem to mają więcej szoferów stałych JAK SKOCZKÓW TAKICH JAK TY !!! powinieneś zmienić branżę jak umiesz tak dobrze liczyć i może Ty zaczniesz tyle zarabiać !!! a nie będziesz czekał 2 miesiące na telefon !!!!
Zbigniew Stonoga 2016-03-07 15:42:07
Kierowca Trans-Europy traktował nas jak stado baranów! Stanowczo odradzam korzystanie z ich usług. Fatalna obsługa... Fatalna to nawet mało powiedziane. Cała firma to czyste chamstwo i prostactwo. W biurze obsługi klienta każdy umywa ręce i nikt nie chce mnie nawet wysłuchać. STRZEŻCIE SIĘ!!!!
2
Zostaw swoją opinię o Trans-Europa Biuro Usług Turystycznych Piotr Chorzępa - Rzeszów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Europa Biuro Usług Turystycznych Piotr Chorzępa