Art Tour Biuro Podróży

Rzeszów

Opinie o Art Tour Biuro Podróży

fgryhtht 2015-08-18 23:00:43
Wiec ja nie jako pilotka, ale jako wychowawca jednej z kolonii organizowanych przez Art Tour moge zdecydowanie odradzic to biuro. Zarowno osobom, ktore chca sie u tego Pana zatrudnic jak i osobom, ktore chca wycieczke wykupic. Nie wszystkie punkty programowe zostaly zrealizowane. Pozostale atrakcje zostaly wydzierane z gardla i organizowane z wielka laska. Czy tego chca rodzice, ktorzy placa? O wynagrodzenie trzeba sie bic. Ja jestem wlasnie w trakcie skladania pozwu z powodztwa cywilnego bo nie moge odzyskac pieniedzy, ktore mi sie naleza.I nie chodzi tutaj o te kilkaste zlotych, tylko o zasade. Tak sie nie robi. A wiem, ze nie jestem pierwsza osoba, ktora ma z nim takie problemy. I jeseli panu Arturowi wydaje sie, ze moze tak sobie z ludzmi postepowac to sie myli.
5
Wodzirej 2015-09-16 09:50:36
Współpracuje jako pilot z BP ART TOUR od paru lat i niegdy nie narzekał na warunki. Jeżeli dojeżdżałem do Rzeszowa, zawsze czekał na mnie hotel niedaleko dworca, zwrot za bilety. Wypłata na czas. Pan Artur jest osobą która też ma pewne warunki co do współpracy. Jeżeli są pewne niedociągnięcia trzeba liczyć się z konsekwencjami, to normalne. Mnie samemu zdarzyło się mieć małe wpadki i musiałem liczyć się z konsekwencjami. Dla mnie to jest logiczne nawalasz, musisz liczyć się z konsekwencjami.

Może najpierw powinna się pani zastanowić, co ma pani na sumieniu?
1
Małgosia 2015-10-08 02:09:37
Popieram Panią w 100%. Może ilość pozwów w całej Polsce zmobilizuje Pana Artura Korszeń do zastanowienia się nad swoim postępowaniem, chociaż z doświadczenia wiem, że kłamie przed sądem jak z nut i udaje "znawcę od wszystkiego", mimo, że nie ma pojęcia o przepisach i ustawach. Ja coś odzyskałam, straciłam trochę, bo już nie chciałam dłużej patrzeć w sądzie na tę fałszywą gębę. Pani życzę powodzenia i przestrzegam kontrahentów i klientów przed tym biurem - radzę kasę brać przed usługą, wtedy zmniejszy się prawdopodobieństwo oszustwa i stresów w sądach. Pozdrawiam Panie Arturze :)
8
Zostaw swoją opinię o Art Tour Biuro Podróży - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Tour Biuro Podróży