Tax S.C. Ośrodek Kolonijny Pałac Pod Bocianim Gniazdem

Runowo

Opinie o Tax S.C. Ośrodek Kolonijny Pałac Pod Bocianim Gniazdem

admin 2015-10-08 21:14:43
Jakie masz odczucia odnośnie pracy w firmie Tax S.C. Ośrodek Kolonijny Pałac Pod Bocianim Gniazdem ? Podziel się swoją opinią na forum.
żółw ninja 2016-04-24 23:52:42
Słabi animatorzy i sprzęt na którym dziecko może się dosłownie zabić. Ośrodek znany z tego, że jedno z dzieci się tam powiesiło, ale zostało określone jako dziecko z problemami. Ośrodek ma bardzo niskie ubezpieczenie w przypadku śmierci dziecka, co jest dziwne, bo siniaki, połamene ręce i nogi to u nich coś normalnego. Survival przeprowadzają Panie po wychowaniu wczesnoszkolnym. W magazynie ze sprzętem śmierdzi. Na parkingu wystające krawężniki i nierówna asfaltowa nawierzchnia nie pierwszej swieżości. Straszna masówka. Dzieci przyjeżdżające tam są skazane na utratę zdrowia lub życia, jednak dla właścicieli i zatrudnionych tam osób jest to normalne, bo przecież chłopczyk, który się powiesił "miał problemy".
4
Zostaw swoją opinię o Tax S.C. Ośrodek Kolonijny Pałac Pod Bocianim Gniazdem - Runowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax S.C. Ośrodek Kolonijny Pałac Pod Bocianim Gniazdem