Ek Capital Sp. z o.o.

Karpacz

Opinie o Ek Capital Sp. z o.o.

admin 2015-10-08 14:26:56
Twoja opinia na temat firmy Ek Capital Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.
były pracownik. 2016-02-01 12:45:07
Omojać duzym łukiem , jak to piszą turyści. brak umów o pracę , duża rotacja pracowników, niewypłacalność i brak kontaktu z szefem w warszawie. to tak w skrócie, własciciel miał mi zapłacić 1000 zl. za wszystkie nocki 12h.niestety do dziś nie otrzymałem pieniędzy.
były pracownik 2016-02-01 13:34:37
jeszcze dodam że ten hotel trzy gwiazdkowy ....ha,ha nie ma zatrudnionego żadnego menadzera lub kierownika. stanowisko kierownika pełni recepcjonista , który pracuje jako kelner barman i zaopatrzeniowiec . na stanowisku kucharko- sprzątaczka pani pracuje po 15 godzin dziennie przez cały miesiąc. przez hotel przewineło się mnóstwo osób , ale szybko odchodzą , bo prezes w Warszawie nie ma zamiaru płacić. umowy o dzieło podpisywane są tylko z podpisem pracownika. nie ma osoby upoważnionej w hotelu aby podpisać umowę z pieczątką hotelową. (myślę że jej nie ma wcale) . częste wizyty sanepidu zwiastują rychłe zamknięcie tego pensjonatu. zwłaszcza że nie spełnia się zaleceń sanepidu. w tym pensjonacie jako pracownik można zaplanować przyszłość od 2 tygodni do miesiąca. szkoda że w Polsce nie funkcjonuje policja pracy jak w Niemczech. Umowa o dieło ( ha, ha) wysłana emailem z warszawy obejmuje tylko niecałą sumę wynagrodzenia i nie obejmuje czasu wykonywanej pracy.jestem pewny że inspekcja pracy miała by w tym hotelu stałe zatrudnienie. nie ma w pensjonacie Max stałego pracownika, przyczyna jest prosta ,niewypłacalność ,a rozmowa z prezesem to jak rozmowa 3-letnim dzieckiem ( nie pamięta pamięta co było ustalane wcześniej)
były pracownik 2016-02-02 15:22:49
czy pan prezes uważa że tysiąc zł. na miesiąc ( 360 godz. po 12 godz. nocnych), umowa o dzieło , bez żadnych świadczeń to aż tak dużo. stawka godzinowa wychodzi 3 zł. 60 groszy .
Efektem niedbania i oszukiwania pracowników jest zaniedbany pensjonat.
były pracownik 2016-02-03 15:39:03
najgorsze jest to , bo dowiadywałem się w Państwowej Inspekcji Pracy , że pracownik na umowie tzw. śmiecieowej nie ma po co iść do PIP-u bo oni nie pomagają ( śmieciowcom) . Prawo jest dla innych pracowników " żałosny kraj". "Komuna" była sprawiedliwsza.w PIPie powiedzieli że mogę podać właściciela do sądu,,,,,,i pewno sprawa odbędzie się za kilka miesiący .....PORAŻKA....
była pracownicag 2016-02-03 18:22:19
Nie polecam pracy w tej firmie i z tymi właścicielami chodzi dokładnie o Pensjonat MAX oszustwo i wykorzystywanie pracowników za 8 zł na godzinę pracujesz jak koń ,a na koniec miesiąca jest problem z wypłatą bo wychodzi dużo godzin i zaczyna się obcinanie i wyliczanie co w jakim czasie miało być zrobione,to jest nie do pomyślenia.Rozmowy z Prezesem bo tak się kazał tytuować najlepiej nagrywać ,bo ma pamięć bardzo krutką.
Zostaw swoją opinię o Ek Capital Sp. z o.o. - Karpacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ek Capital Sp. z o.o.