Usługi Transportowe Tomasz Skowronek

Lublin

Opinie o Usługi Transportowe Tomasz Skowronek

Tomek 2012-04-11 17:37:13
Hej :)
Ja również chciałbym napisać, że jestem zadowolony z przewoźnika :) miła obsługa :) pozdrawiam panią, która rezerwuje przez telefon :) oraz kierowcę [usunięte przez moderatora] :) pana kierowcę w okularach (nie pamiętam imienia) i [usunięte przez moderatora] :)
kasia 2013-03-03 21:18:34
no ja niestety najlepszego zdania o tym przewoźniku nie mam, mam na myśli kierowcę o imieniu [usunięte przez moderatora], starszy pan, który bardzo lubi komentować sposób wysławiania się pasażera... miałam z nim bardzo niemiłą sytuacje, która zmusiła mnie do złożenia na niego skargi. Nigdy nie byłam tak potraktowana przez żadnego usługodawcę, który dzięki takim osobom między innymi jak ja, ma co dzień świeży chleb na stole zdaje się zapominać że klient nasz pan. I jeszcze bezczelnie przez większość drogi z Lublina do Białegostoku rozmawiał przez telefon trzymając kierownice jedną ręką. To ewidentne narażanie pasażera na niebezpieczeństwo.
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Tomasz Skowronek - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Tomasz Skowronek