Porolet

Miszewo

Opinie o Porolet

ex-porolet 2014-04-28 18:57:12
Aż dziwne, że to dopiero pierwsza opinia na temat tego zakładu (produkcyjnego?). (usunięte przez administratora). Ludzie! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!(usunięte przez administratora)
13
poziomy 2016-03-30 11:15:38
Porolet to prawdziwie patologiczna firma, którą radzę omijać szerokim łukiem.
Pozytywnie można się chyba jedynie wyrazić o pracownikach, którzy poza chyba jednym są porządnymi ludźmi. Na tym zdaje się koniec.
Właściciel - Piotr -to facet, który rzuca mięsem i wydziera się nawet przy klientach, przyjeżdża autem pijany do pracy, ciężko z nim coś ustalić, bo jak wytrzeźwieje nie pamięta ustaleń. Polityka tego pana to "ściema", przywłaszczanie pomysłów innych i "jakoś to będzie". W firmie panuje kompletny haos, nieprofesjonalizm i nieprzyjemna atmosfera, którą nawet nie tyle tworzy wrzaskliwy, porywisty i nachlany szef co... Jego pracująca na miejscu konkubina.
Pani Małgorzata to osoba z pozoru miła, sympatyczna dama. To jednak tylko kreacja, prawda o niej wygląda tak, że bardziej wulgarnej kobiety nie spotkałem, podobnie jak szef wrzeszczy, klnie na pracowników, mąci i buduje złą atmosferę między ludźmi. Nie potrafi organizować pracy, nie szanuje czasu wolnego pracowników i tego co należy do ich obowiązków. Woli napuszczać jednego na drugiego. To niebywałe jak człowiek potrafi być dwulicowy, tego przykładem jest właśnie panie Małgorzata, żmija w tej firmie.
Kolejną istotną informacją dla potencjalnych pracowników jest fakt, że mogą liczyć jedynie na podstawę i minimalną pensję na umowę, reszta przychodzi w kopercie. To jednak i tak tylko dla wybrańców, bo większość w tej firmie pracuje na czarno.
Reasumując, gdyby nie fatalne zarządzanie i postawę szefostwa, ta firma byłaby godną polecenia. Niestety przez bajzel, brak zrozumienia i przede wszystkim szacunku dla pracownika radzę unikać Poroletu.
19
brawo 2016-05-02 08:50:41
Brawo @poziomy ! opinia nic dodać, nic ująć. Kiedyś też tam pracowałam, sytuacja jak widać się nie zmieniła. Unikajcie tej firmy! szkoda Waszych nerwów i czasu...
16
Rozczarowana 2017-05-24 09:26:11
Buta ,arogancja , niegrzeczne traktowanie klienta. Omijać tę firmę z daleka. Pani, która przyjmuje telefony bardzo niekulturalna , po prostu w trakcie rozmowy rozłączyła się , bo jej nie pasowały moje uwagi odnośnie spóżniania się ich pracownika, który miał dokonać pomiar. Jedno wielkie rozczarowanie. Kategorycznie nie polecam.
3
ulka 2017-06-27 21:30:38
a jakie są zarobki?ile mozna zarobić na miesiac?
xxx 2017-08-28 19:09:22
Max 2k na rękę. Podstawa minimum na umowę, reszta pod stołem w kopercie.
Zostaw swoją opinię o Porolet - Miszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porolet