Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert

Nowe Bielice

Opinie o Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert

kierowca 2013-12-10 15:09:58
chytry pracodawca, umowa na najniższa a najlepiej za darmo jakbys jedził
Tomek 2015-02-26 23:07:24
Warunki słabe, roboty sporo, płaca żadna i dopominanie się o swoje pieniądze,właściciel cwaniak
ŁUKASZ 2015-04-10 10:21:06
pracowałem u niego i pieniądze na czas i pensja adekwatna do wykonywanej pracy,warunki dobre,wymaga jak każdy pracodawca,ale też za to płaci.Może kolega nie radził sobie ze swoimi obowiązkami,albo po prostu nie nadawał się do pracy(zarobić i nie narobić się?)
Mały 2015-04-18 21:46:02
Wszystkie powyższe złe opinie o Firmie Holiday Sport a w szczególności o Panu Romanie Kunert są nieprawdziwe. Jest to młody energiczny człowiek, który tak wiele osiągnął że wszystkich z żalu ściska i wypisują pierdoły. Jak każdy pracodawca wymaga i ma do tego pełne prawo. A jak ktoś jest gamoń to niech idzie ulice zamiatać albo się zgłosi do MOPS-u po zasiłek jak mu się robić nie chce. Można się z nim dogadać bez problemu. Z żoną chętnie służą wszelką pomocą. Do widzenia!!!
Tomasz 2017-04-11 14:29:12
Potwierdzam powyższe. Właściciel cwaniak i na tym cwaniactwie sie dorobił. Co innego ustalenia co innego jak przychodzi do wypłaty. Nie wspominam już od dopominaniu sie u niego o swoje pieniądze bo to standard.
Zostaw swoją opinię o Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert - Nowe Bielice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert