Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys

Sosnowiec

Opinie o Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys

admin 2015-10-08 09:58:06
Pracowałeś w firmie Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys? Wiesz czy firma oferuje dodatki pozapłacowe? Czekamy na Twoją wypowiedź!
3
Fachowiec 2015-12-09 19:54:12
Firma niekompetentna , nie pracowałem w niej ale wykonywałem tam zlecenie .Nie szanują swoich pracowników zwłaszcza ich prezes ,a najgorsze jest to że gdy ktoś już odejdzie z tej firmy to się w tedy zaczyna nagonka na te osobę ,sam sie przekonałem o tym jak zwolniono jedną panią , nieważne że wykonywała swoje obowiązki sumiennie wręcz starała się robić ponad to co miała do wykonania , a przy tym była skromna , a gdy odeszła zrobiono zniej najgorszą nie dość że oceniono jej pracę z najgorszej strony to ruszono jej prywatność ale kogo z niej zrobiono to z pewnych względów tu nie napiszę .
3
wojtas 2016-01-17 01:55:07
Szkłobudowa już się sypie wykorzystywali swoich pracowników a i tak pada na dno , prezes S. szkoda nawet o nim pisać ma wszystkich z nic.
1
Zostaw swoją opinię o Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys