Orbis S.A. Hotel Mercure

Poznań

Opinie o Orbis S.A. Hotel Mercure

admin 2015-10-08 08:31:06
Chcesz podzielić się informacjami o firmie Orbis S.A. Hotel Mercure? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.
1
Jolka 2016-02-19 10:35:39
Niezbyt długo tam pracowałam, największą zaletą był dobry dojazd do pracy, zasady jak w większych firmach ale zarobki przeciętne.
Jak to w korpo dużo czasu zmarnowane na operatywkach, szkoleniach, praniach mózgu, robieniu raportów, wykresów.
Dziwne zasady zakupów np. warzywa do restauracji przyjeżdżały z Warszawy ;)
Dyrektorem była wtedy pani Ewa Leszek to jak ta Pani traktowała starych pracowników nie mieści się w głowie. Upokorzenie i krzywda to mało powiedziane. Przesuwanie na inne gorsze stanowiska, mimo że pracowali dobrze chciała im udowodnić że robią źle i się do niczego nie nadają. Widziałem ich łzy i smutek nie wiedzieli co mają dalej robić bo wiek już nie ten na zmianę pracy. Znosili to z trudem i bardzo przeżywali że to ich na stare lata spotkało. Wspominali stare czasy za komuny gdzie byli traktowani z empatią jak ludzie. Dwie osoby się powiesiły (kierownik gastronomii i kelner (którego chcieli przenieść na portiera) dużo chorowało i przedłużało na maxa zwolnienia.
Atmosfera w pracy była nie do zniesienia ja wkrótce też zmieniłam pracę. Pani dyrektor Ewa Leszek wkrótce po tym została przeniesiona na rentę czy wcześniejszą emeryturę.
Zostaw swoją opinię o Orbis S.A. Hotel Mercure - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orbis S.A. Hotel Mercure