Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak

Sosnowiec

Opinie o Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak

walery 2011-04-26 09:57:35
tragedia... pokoje ładne, duże, tanio. ale można się natknąć na brak papieru toaletowego, zużytą pościel na łóżku obok, brudne ręczniki poprzedniego lokatora, no i pełny śmierdzący kosz śmieci. Nie polecam.
dżin 2011-05-03 13:03:24
Pracowałem tam przez 3 miesiące i mogę spokojnie powiedzieć wiele rzeczy. Jeśli chcecie tam pracować, to odradzam - każdy dostaje umowy na miesiąc, odliczają z wypłaty za "potłuczoną zastawę" i "kradzieże". Tylko, że jeśli spytasz się kiedy to miało miejsce nie są w stanie powiedzieć lub podają dni w których nie było człowieka w pracy. Przerwa w pracy na drugie śniadanie? Jest - po skończeniu dnia pracy. Nadgodziny? Zostaniecie pracując po 14-16 godzin by przygotować salę, obsługiwać i posprzątać to cieszcie się jak zapłacą wam za 10 godzin. Atmosfera? Rozumiem, to zawód w którym pośpiech i stres to normalna sprawa ale kierownictwo swoim poganianiem, komentarzami, które zakrawają o (usunięte przez administratora) nie pomaga. Jeśli chcecie wiedzieć jak się czuje niewolnik to zapraszam.
hejho,,,, 2012-05-16 16:19:51
Zgadzam się, pracowałam tam dłużej i zawsze był problem z wypłatą, nieustająca dyspozycja a najlepiej to wogóle nie wychodzić z pracy........a o premię nawet się nie upominaj.
Zostaw swoją opinię o Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak