Święcicki Paweł Gospodarstwo Rolne

Tuszynek Majoracki

Opinie o Święcicki Paweł Gospodarstwo Rolne

nowy 2014-04-22 22:53:21
Pracowałem gość żeby kogoś złapać to obiecuje góry złote a później wielkie rozczarowanie kiedyś był normalny a teraz już nie ogarnia i tylko nakazy , straszenie itp. A jak ostatnio słyszałem to ze wszystkich chce złodziei zrobić bo przeinwestował i kasy mu brakuje. Wszyscy co odeszli są szczęśliwi z etgo powodu tak jak ja !
18
pracownik 2014-11-04 13:58:20
Witam. Pracuję u pana Święcickiego kilka lat. Święcicki nie musi nikogo "łapać", bo ludzie sami do niego przychodzą . Ten co pracuje uczciwie jest naprawdę doceniany. Niestety przychodzą też tacy do pracy , którzy to opowiadają ile to potrafią , jakie wyniki zrobią itp itd a w praktyce niewiele potrafią-no i klapa!!! A co do tych złodziei- to są tacy którzy nie potrafili się wytłumaczyć z pewnych braków a jeden to kradł w biały dzień !!!
9
Batman 2017-02-12 12:57:22
Wszyscy co kradną i piją w tej są bardzo mile widziani w tej firmie,bo dla uczciwych i pracowitych to miejsca tu nie ma.
6
Zostaw swoją opinię o Święcicki Paweł Gospodarstwo Rolne - Tuszynek Majoracki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Święcicki Paweł Gospodarstwo Rolne