Shark S.C. Ewelina Kraczkowska Tomasz Wilk

Olsztyn

Opinie o Shark S.C. Ewelina Kraczkowska Tomasz Wilk

anonim 2011-03-01 13:02:45
Witajcie jestem zainteresowana współpracą z firmą SHARK S.C ale nigdzie nie mogę znaleźć aktualnego kontaktu , proszę o pomoc Doroto?
Gajowy 2012-03-24 14:09:39
Firmy jako takiej nie będę chwalił, nie mialem styczności. Dla zdrowia spaceruję po lasach w pobliżu Jarot olsztyńskich. Przykro pisać o tym, że Pani [usunięte przez moderatora] unowocześniając swoje biuro stare wyposażenie / kanapa,stolik,wykladzina podłogowa, prasa/wywożą do lasu. Trudno byłoby dojść czyja to wlasność gdyby mądrość Pani [usunięte przez moderatora] nie przerosła ich. Myśląc,że wyrzucenie smieci do lasu to pryszcz wyrzucili nierozpakowaną prasę z adresem firmy której są właścicielami. Zainteresowana przeze mnie straż miejska poinformowała mnie, że Nadleśnictwo Olsztyn już tą sprawę prowadzi. Jak to się ma do opinii firmy ryrażanych wcześniej?
Pani [usunięte przez moderatora] gratuluję pomysłu na oszczędzanie tylko niech pamiętają, że kij ma dwa końce.
Zostaw swoją opinię o Shark S.C. Ewelina Kraczkowska Tomasz Wilk - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shark S.C. Ewelina Kraczkowska Tomasz Wilk