Vigonez Firma Handlowa Andrzej Jagło

Kraków

Opinie o Vigonez Firma Handlowa Andrzej Jagło

Kasia 2011-07-21 10:49:11
Ja jakoś dobrych spostrzeżeń nie mam na temat tej firmy. Sama rozmowa rekrutacyjna jest istnym nie porozumieniem. Mają 101 pytań. Po czym twierdzą że będą kontaktowali się z każdym i powiadomią o wynkach rekrutacji i jednak wcale tego nie robią. Dodatkowo dopiero na rozmowie okazuje się czego tak naprawdę oczekująZ dwuch podanych wymagań okazuje się ze chcieli by kogoś kto będzie robił wszystko. Chociaż tak naprawdę sami nie wiedzą o co im chodzi. Po ogłoszeniach można zobaczyć że najpierw poszukują osobę na etat a później okazuje się że jednak chcą kogoś na bezpłatny staż. Bo nie sądzę że tak mała firma potrzebuje dwóch sekretarek. Nie polecam!!! Bo szkoda czasu dla tak nie poważnych ludzi.
Agnezzi 2013-02-26 23:44:03
Ja pracowałam w tej firmie 5lat miałam okazje poznać Panią która opisuje swoją sytuacje .Pracownik ten został zwolniony za brak kompetencji .Pani zajmowała się przygotowywaniem i wysyłki paczek internetowych w Swoim CVopisala ze jest specjalista w tej dziedzinie.Wysylala po dwie paczki z tymi samymi produktami do tej samej osoby adresując je np Kowalski Jan i Jan Kowalski. Mająca pretensje do Firmy Pani po tygodniu czasu nie była w stanie przyswoić sobie prostego programu do wypisywania faktur. W związku z powyższym została zwolniona ,gdyż trudno zatrudniać zupełnie niekompetentną osobę.
fififififi 2014-07-12 01:11:19
Jak dla mnie jest ok. Rozmowa rekrutacyjna dziwna ale prowadzący wiedział kogo szuka. Pełne uznanie
Zostaw swoją opinię o Vigonez Firma Handlowa Andrzej Jagło - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vigonez Firma Handlowa Andrzej Jagło