Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy

Surowe

Opinie o Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy

anonim 2011-02-11 14:07:25
ile ci za ten komentarz zaplacili..zero aldo maszyny kupuja za bezcen i sprzedaja za grube pieniadze kolega kupil deutha i sie [usunięte przez moderatora] po dwuch dniach .syf tyle moge powiedziec na temat tej firmy. [usunięte przez moderatora]na wszystkim.
1
postronny 2012-03-19 21:13:08
Znam tą firmę. W mojej okolicy jest sporo maszyn kupionych w tej firmie a mam do niej około 90 km. Z tego co słyszę to ludzie nie mówią źle o chłopakach a maszyny chociaż kupowali używane chodzą już i po 10 lat .Ja kupiłem w ALDO prasę kostkująca ,chodziła bez zarzutu przez 5 lat i w końcu wymieniłem ją u nich na belującą ( za dopłatą) i jestem zadowolony . Jeżeli to taki super biznes to może kolega sam się weźmie za taką robotę a nie psioczy na innych bo raczej wyczuwam tutaj zwyczajną ludzką zawiść. Może jak kolega będzie kupował za bezcen i sprzedawał taniej to i dla nas będzie lepiej???
Zostaw swoją opinię o Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy - Surowe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy