Sasol Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Sasol Poland Sp. z o.o.

Nowy 2011-12-22 21:15:44
Tak, szczególnie Pani [usunięte przez moderatora] która jest totalnie niezorganizowana, niesłowna i traktuje klientów protekcjonalnie. Fakt, Sasol to porządna firma, ale nie Sasol Poland Sp. z o.o.
pracownik 2014-07-15 16:53:43
Wspomnienia z pracy w Sasol Poland mam jak najlepsze. Atmosfera w firmie jest doskonała. Jest to zasługa zarówno dyrektora zarządzającego jak również wszystkich członków załogi. Firma stawia na rozwój pracowników oraz indywidualną odpowiedzialność za powierzona zadania. Tam gdzie potrzeba można liczyć na wsparcie przełożonego czy zwyczajnie kolegów (raczej trudno o takie zachowanie we współczesnych korporacjach). Nie chciałbym się odnosić do pierwszego komentarza, ale wydaje mi się, że został napisany przez osobę, która albo nie wie jak funkcjonuje firma zatrudniająca kilkadziesiąt tysięcy ludzi albo celowo próbuje zdyskredytować naprawdę fajną i profesjonalną firmę.
Zostaw swoją opinię o Sasol Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sasol Poland Sp. z o.o.