Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt

Reda

Opinie o Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt

admin 2015-10-06 08:40:10
Znasz nowinki o firmie Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?
XYX 2016-04-13 09:24:09
Na początku wszystko się wydaje super. Oczywiście to tylko początki. Po pewnym czasie atmosfera jest coraz gorsza, tylko ze względu na Panią Dyrektor, której zamiarem jest skłócenie pracowników i gadanie za plecami (a później wypieranie się tego.....). Już nie mówiąc o obowiązkach, które należą do "opiekunki" - w tym mycie okien, załatwianie wszystkich spraw z rodzicami..
Obiecywanie nie wiadomo czego, chociażby umowy o pracę, której i tak nikt nie dostaje. Najwygodniej jest dawać zlecenie, bez żadnego ubezpieczenia, albo bez jakiejkolwiek umowy. Przydałaby się kontrola PIPU. Rodzice płacą opłaty roczne w wysokości 150zł na materiały dydaktyczne, a dzieci nie mają żadnych nowych zabawek ani nic.. Ewentualnie używane przez kogoś..
Nie polecam takiego pracodawcy, nie miła współpraca....
Zostaw swoją opinię o Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt