Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

Tulce

Opinie o Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

były pracownik 2014-09-03 14:37:58
Placówka kompletnie nie warta polecenia , brak poszanowania dla rodziców, dla pracowników , szefowa traktuje nauczycieli jak złodzieji ,a sama okrada rodziców z pieniędzy przeznaczonych na materiały szkolne.
9
były pracownik 2015-02-07 14:03:06
Zgadzam się z opinią powyżej. Całkowity brak poszanowania zwłaszcza dla pracowników, pretensje i żale wyrzucane przy rodzicach i współpracownikach. "Obrzucanie błotem" pracowników, którzy chcą odejsć z placówki. Niestety w tym przedszkolu nie liczą się ludzie tylko pieniądze. Szkoda czasu, nerw, poświęcenia a dla rodziców dobra rada :szkoda Państwa pieniędzy. Pozdrawiam
6
Zainteresowana 2015-12-01 20:22:04
Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Właściciel przedszkola oraz pracująca tam Kadra dokładają wszelkich starań, aby edukacja i rozwój dzieci były jak najlepsze. Wiele ciekawych i twórczych zajęć dla dzieci, zajęcia z terapeutami, wiele pomocy edukacyjnych i co najważniejsze - spojrzenie na każde dziecko i dostrzeganie w Nim jego dobrych stron i ukrytych talentów. Nie spotkałam się jeszcze z brakiem zadowolenia ze strony pracowników. Szczerze polecam to Przedszkole, bo wiem , że przebywające tam dzieci mają zapewnioną opiekę i edukację na najwyższym poziomie.
1
zainteresowany 2016-06-21 13:18:53
Absurdalna rozmowa kwalifikacyjna. Rekruterka (nawet się nie przedstawiła) z rozbrajająca szczerością wyznała, że zaprasza kandydatów tylko żeby poznać wymagania finansowe, a potem ewentualnie ponownie zaprosi. Opinie pracowników wydają się więc prawdziwe, a wzorce dla dzieciaków beznadziejne.
2
EDarska 2016-10-26 12:40:15
Chyba wam się pomyliły przedszkola, w samej Warszawie są chyba nawet dwa albo nawet trzy przedszkola Bajkowa Kraina, radzę sprawdzić o którym się pisze. Ja pracowałam w tym na Mokotowie i żałuję że zmieniłam pracę.
Ewa 2017-02-06 19:38:55
Chyba Pani coś się pomyliło...Rozmowa jest o Niepublicznym Przedszkolu w Tulcach...polecam czytanie ze zrozumieniem. Sam nagłówek mówi o tym o jakim przedszkolu wystawione są opinie. TULCE!!!
1
Zostaw swoją opinię o Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole - Tulce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole