Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka

Elbląg

Opinie o Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka

rufio 2012-07-23 20:33:24
śliczna i bardzo sympatyczna Pani Dyrektor.!
2
stan 2013-07-29 18:02:50
Pomyliły ci się paniusiu budynki... Akademia Krasnoludków nie prowadzi żłobka ! Żłobek jest z prawej strony od przedszkola ( jeśli tam pracowałaś, to powinnaś to wiedzieć). Widać że nawet nie wiesz o jakiej placówce piszesz i wylewasz pomyje na ludzi, których na oczy nigdy nie widziałaś... Widać niektórzy elblążanie mają kompleksy i potrzebują komuś dowalić. Szkoda tylko że nie masz odwagi tego zrobić patrząc jemu w oczy.
1
stan 2013-07-29 18:08:22
A tak a'propos... Pani Teresko, jest pani zajefajna ! I ma Pani fajne auto.
6
mk 2016-01-08 19:46:40
Przedszkole na medal. Dziecko kończy właśnie ostatni rok, jest zachwycone i my też. W podskokach idzie co rano, tęskni w weekendy za Paniami, które są przesympatyczne,czułe,wyrozumiałe. Nauczono je czytać, pisać, liczyć do 100 "przez sen", są robione wycieczki do Teatru Muzycznego w Gdyni, do centrum edukacji, wyjścia do kina, teatru, do różnych zakładów pracy aby dzieci poznawały zawody. Organizowane są wewnątrz przedszkola różne imprezy dla dzieci oraz dla dzieci i rodziców oraz dziadków. Dzieci uczą się piosenek i wierszy, mają codziennie angielski, jest gimnastyka i logopeda. Codzienne spacery hartują maluchy. Pozdrowienia dla najlepszej na świecie wychowawczyni z powołania Pani Ani O.i oczywiście dla genialnej Pani dyrektor.
1
Zostaw swoją opinię o Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka