Bajanex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Kalak

Krotoszyn

Opinie o Bajanex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Kalak

Paweł 2013-03-13 13:15:33
meble z drewna sosnowego, bardzo staranne wykonanie. kupiliśmy łóżeczko i póki co jesteśmy z niego bardzo zadowoleni , cena bardzo okazyjna, także polecam tą firmę.
Alicja 2013-05-08 09:41:05
kupiłam u nich komode z przewijakiem. niezła cena jak za mebel z drewna sosnowego . polecam
tylka 2013-06-19 13:47:36
Ostatnio kupiłam przewijak w bardzo atrakcyjnej cenie. Koleżanka poleciła mi ten sklep i jestem bardzo zadowolona.
ziggi 2015-03-14 11:01:33
Nie polecam producenta mebli dziecięcych Bajanex. Jest to nie solidna firma która nie wywiazuje się ze swych zobowiazań , przez co naraziła mnie i żonę na poszukiwania łożeczka i komody dla dziecka w ostatnich tygodniach ciąży( nie mamy ich do tej pory). Sklep przez który byly załatwiane te meble nie miał kontaktu z producentem, co według oświdczenia pracownika sklepu jest w tej firmie ostatnio normalne, a pondto po napisaniu do Bajnexu o nieładnej stuacji w któej nas postawili poprosili o telefon obiecując kontakt czego nie uczynili, kłamiąc dodatkowo że nastepnego dnia będzie dostawa do sklepu, co oczywiście było kłamstwem. Morał tej histori jest taki , nie chcesz mieć problemu, nie kupuj mebli Bajanexu.
1
Zostaw swoją opinię o Bajanex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Kalak - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajanex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Kalak