Amazinggirl Marta Antosik Piotr Wasilewski S.C.

Kołobrzeg

Opinie o Amazinggirl Marta Antosik Piotr Wasilewski S.C.

jakataka 2015-03-04 22:13:10
Oby więcej takich pracodawcow w Kołobrzegu :) i w Polsce :)
Uczciwi, wyrozumiali, uprzejmi, wrażliwi na problemy pracowników.
Najlepszy pracodawca!!!! Lepiej nie można trafic jak na tak wspaniałych ludzi :)
4
Truskawka89 2016-06-21 23:59:37
Nie mam zielonego pojęcia skąd te dobre oceny - chyba od lizusów z firmy. Szefostwo to raczej amatorstwo, jeśli chodzi o zarządzanie i tworzenie standardów w pracy. Przykładem moich słów jest choćby sama strona internetowa i opisy produktów. Możecie sprawdzić. Dobra firma, gdy naprawdę potrzebujecie pracy, ale nie gdy ktoś jest ambitniejszy i ma plany na przyszłość. Ogólnie 4/10.
Piotr Wasilewski 2016-11-17 20:08:39
Witam Mam świadomość, że do ideału wiele nam brakuje, ale każdego dnia staramy się traktować osoby z nami pracujące w taki sposób, w jaki sam chciałbym, żeby ktoś mnie traktował. Dziwie się Pani opinii i ty większa szkoda, że nie podpisała się Pani nazwiskiem, bo jeśli faktycznie Pani u nas pracowała (a mam spore wątpliwości, że tak było) chciałbym móc poznać powody takiej opinii, gdyż nawet rozstając się z kimś nie przypominam sobie, aby odbywało się to w złej atmosferze.
Pozdrawiam Piotr Wasilewski
stały pracownik 2017-01-13 08:38:56
Pracuje w tej firmie ponad 4 lata i ZA NIC nie zmieniłabym jej :) Szefostwo to skarby i dzięki nim każdego dnia mam chęci do pracy. Potrafią docenić starania i wysiłek jaki każdy z nas wkłada w rozwój firmy.
1
Marvina15 2017-03-16 17:13:04
Totalna porażka ! Towar dotarł do mnie po tygodniowym opóźnieniu i był niekompletny o czym nie zostałam wcześniej poinformowana. Brak kontaktu ze sklepem- nie odbierają telefonów. Ogromny negatyw !
Zostaw swoją opinię o Amazinggirl Marta Antosik Piotr Wasilewski S.C. - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amazinggirl Marta Antosik Piotr Wasilewski S.C.