Myglass Piotr Wałuszko

Wrocław

Opinie o Myglass Piotr Wałuszko

niezadowolony 2014-08-19 21:54:57
Nie polecam! Tragiczne odnoszenie się do klienta, po wykonaniu usługi niezgodnej z zamówioną, właściciel próbuje się odciąć. Wszelki kontakt kończy się wulgaryzmami oraz ubliżaniem ze strony właściciela. Brak jakiejkolwiek próby załatwienia sprawy polubownie, mimo że wina 100% po stronie myglass. Towar zamówiony zupełnie różny od dostarczonego. Odradzam!
12
Andrzej 2015-03-08 22:09:35
Dawno się tak nie zawiodłem . Zamawiałem 2 szybki pyrolityczne do Jotula Harmony do tego sznur i klej . Sznur przyszedł w innym rozmiarze i nie pasował - reklamacje olali kompletnie . Szybki fatalnej jakości w porównaniu dwoma które miałem od innego dostawcy brudziły się bo miały zła powłokę refleksyjną.
Radzę tam nie kupować .
Monika 2016-09-06 20:18:07
Obsługa klienta w firmie Myglass jest po prostu chamska. Po wejściu do biura nikt nawet nie podnosi wzroku od komputera, kompletnie olewają klienta, miałam odczucie jakbym im w czymś przeszkadzała.
Zero propozycji, musiałam sama prosić żeby łaskawie pokazali mi jakąś próbkę szkła to pani "bardzo" się poświęciła i pokazała mi 2 szt! Jak w PRL-u. Omijajcie z daleka szklarza na ul. Rękodzielniczej !
OMIJAC Z DALEKA 2016-09-30 11:50:36
Ta firma to jakaś kpina. Czekam 2 miesiące na 2 m szkła do kuchni, wydzwaniam co chwile i co chwile co innego mi mówią! KLAMCY!!! Obsługa klienta to dramat! Najgorsze ze nie można zrezygnować z zam, rabatu też nie chcą dać. Dla mnie banda oszustów i złodziei. Wzięli kasę a teraz martw się i czekaj w nieskończoność! Szczerze NIE polecam, nie dawajcie im zarabiać bo szkoda nerwów!!!!
Daria 2016-10-19 09:45:19
Szkło niezgodne z zamówieniem. Firma myglass nie przejmuje sie tym zbytnio. Poprostu odcina sie od klienta. Sprawa skończy sie zapewne w sadzie.
Agnieszka 2016-11-05 13:37:20
Przyłączam się do grona niezadowolonych klientów. Po 2 latach użytkowania kabiny prysznicowej poprosiłam o usługę wymiany silikonów, które są obecnie bardzo brudne i nie da się tego wyczyścić bez demontażu jednej szyby kabiny. To co przeszłam to droga przez mękę. Firma za tę usługę zażyczyła sobie 1500 zł. Po wielokrotnych prośbach szef łaskawie zgodził się na 500 zł. , ale w przypadku, gdy szyba pęknie muszę pokryć koszty. Taką wymianę silikonów muszę robić przynajmniej co 2 lata. Nie dało się w żaden sposób wytłumaczyć szefowi, że takie traktowanie klienta to już przeszłość i jest jednak konkurencja na rynku. Nie wiem jak to sie dzieje, ze ta firma ma jeszcze klientów. Pozdrawiam serdecznie szefa, architekci ze mną współpracujący już też nigdy nikomu nie polecą tej firmy. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że w obecnych czasach jeszcze się coś takiego zdarza.
Szczerze odradzam!!!!!
Michał Fryga 2017-04-09 02:31:50
Zamawiałem akwarium w firmie myglass i jestem zadowolony z obsługi przez Pana Piotra Wałuszko. Poświęcił mi dużo czasu w sobotę wieczorem, żeby pomóc mi odebrać z firmy akwarium mimo tego, że był wieczór i jeszcze się spóźniłem. Był miły i uprzejmy. Naprawdę fachowo i po ludzku
Zostaw swoją opinię o Myglass Piotr Wałuszko - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myglass Piotr Wałuszko