Myglass Piotr Wałuszko

Wrocław

Opinie o Myglass Piotr Wałuszko

niezadowolony 2014-08-19 21:54:57
Nie polecam! Tragiczne odnoszenie się do klienta, po wykonaniu usługi niezgodnej z zamówioną, właściciel próbuje się odciąć. Wszelki kontakt kończy się wulgaryzmami oraz ubliżaniem ze strony właściciela. Brak jakiejkolwiek próby załatwienia sprawy polubownie, mimo że wina 100% po stronie myglass. Towar zamówiony zupełnie różny od dostarczonego. Odradzam!
8
Andrzej 2015-03-08 22:09:35
Dawno się tak nie zawiodłem . Zamawiałem 2 szybki pyrolityczne do Jotula Harmony do tego sznur i klej . Sznur przyszedł w innym rozmiarze i nie pasował - reklamacje olali kompletnie . Szybki fatalnej jakości w porównaniu dwoma które miałem od innego dostawcy brudziły się bo miały zła powłokę refleksyjną.
Radzę tam nie kupować .
Monika 2016-09-06 20:18:07
Obsługa klienta w firmie Myglass jest po prostu chamska. Po wejściu do biura nikt nawet nie podnosi wzroku od komputera, kompletnie olewają klienta, miałam odczucie jakbym im w czymś przeszkadzała.
Zero propozycji, musiałam sama prosić żeby łaskawie pokazali mi jakąś próbkę szkła to pani "bardzo" się poświęciła i pokazała mi 2 szt! Jak w PRL-u. Omijajcie z daleka szklarza na ul. Rękodzielniczej !
OMIJAC Z DALEKA 2016-09-30 11:50:36
Ta firma to jakaś kpina. Czekam 2 miesiące na 2 m szkła do kuchni, wydzwaniam co chwile i co chwile co innego mi mówią! KLAMCY!!! Obsługa klienta to dramat! Najgorsze ze nie można zrezygnować z zam, rabatu też nie chcą dać. Dla mnie banda oszustów i złodziei. Wzięli kasę a teraz martw się i czekaj w nieskończoność! Szczerze NIE polecam, nie dawajcie im zarabiać bo szkoda nerwów!!!!
Daria 2016-10-19 09:45:19
Szkło niezgodne z zamówieniem. Firma myglass nie przejmuje sie tym zbytnio. Poprostu odcina sie od klienta. Sprawa skończy sie zapewne w sadzie.
Zostaw swoją opinię o Myglass Piotr Wałuszko - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myglass Piotr Wałuszko