JHM Mateusz Ratajczak

Poznań

Opinie o JHM Mateusz Ratajczak

Maleńka 2016-06-01 19:23:06
Sklep internetowy http://www.jhm.pl/ mieszczący się na ul. Głogowskiej. Właściciel zatrudnia pracowników w okresie przedświątecznym oferując umowę o pracę na stałe na 1/4 etatu, natomiast wymiar pracy jest większy, bo codziennie pracuje się minimum 6 godzin również weekendy. Ponadto przekłada w nieskończoność moment podpisania umowy, po czym nie płaci w ogóle za przepracowany okres czasu. Klientów, którzy próbują korzystać z możliwości reklamacji na zakupiony sprzęt wygania ze sklepu krzycząc i rzucając wyzwiskami. Do zakupów wciska na siłę podobno niemiecki proszek do prania, który więcej wspólnego ma z piaskiem niż jakimkolwiek proszkiem. Nie polecam i przestrzegam przed tym miejscem zarówno z pozycji klienta jak i pracownika. Jedno wielkie oszustwo radzę uważać i unikać tego miejsca.
6
Maleńka 2016-10-17 18:24:20
Przepraszam za poprzednią opinie. Napiłam się wódki i zaczęłam wypisywać głupoty w internecie. Polecam tego pracodawce.
2
PSY 2016-11-01 01:14:21
Mam wrażenie że 1 opinia jest prawdziwa, a pod 2 ktoś się podszył. Ja pracowałem tam kilka lat temu przez agencję pracy ponieważ właściciele firm znają się i w ten sposób robiłem na 2 firmy. Praca skomplikowana nie była ale słabo płatna i oczywiście na umowę śmieciową. Zarobić się nie dało bo praca przez 5-6 godzin dziennie i miesięcznie wychodzisz ok 1000-1200 zł. Dodatkowo ciągłe naciski na to aby szybko pakować paczki a organizacja magazynu tragiczna, wszystko zawalone towarem przejść się nie dało z jednego końca na drugi. Proszki też wciskali klientom pamiętam. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.
6
Niewiadomy33 2016-11-07 21:21:44
Praca jak praca. Z pracodawcą naprawdę można się dogadać. Ogólnie polecam.
1
Maleńka 2016-12-07 22:33:17
Prawda, pod drugą opinią ktoś się podszył, myślę że nie trudno domyślić się kto i w ten sposób w myśl powiedzenia "uderz w stół..." pracodawca sam sobie wystawił opinię. Jaka wypowiedź taki poziom kultury i inteligencji (a raczej jej braku), myślę, że już nic więcej nie trzeba dodawać bo prędzej czy później taka osoba trafi na kogoś kto pokaże w jaki sposób postępuje się z tego typu oszustami.
6
Zostaw swoją opinię o JHM Mateusz Ratajczak - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JHM Mateusz Ratajczak