Asport Internetowy Sklep Sportowy

Bielsko-Biała

Opinie o Asport Internetowy Sklep Sportowy

ktos 2015-10-13 18:41:51
Pracy w asporcie nie poleciłabym nikomu. Szefostwo za nic ma rzetelną i sumienną pracę zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków pracowników. Potrafi zwolnić dobrego pracownika w ciągu jednego dnia, bez jakiegokolwiek słowa ostrzeżenia, tłumacząc się przy tym mgliście i nielogicznie. Firma źle odnosi się do młodych kobiet, pozbywa się ich profilaktycznie, bojąc się ewentualnych ciąż. Szef - całkowicie aspołeczny, nieumiejący się komunikować na poziomie ze swoimi pracownikami. Zero motywacji i szans na rozwój zawodowy. Radzę omijać pracodawcę szerokim łukiem.
11
szef 2015-12-02 23:22:57
Tak się składa, że szefostwo docenia pracę dobrą i rzetelną. Nawet "ktos" miała inną propozycję zmiany stanowiska ale została odrzucona, wygodniej było na stanowisku które ciężko monitorować. W innych działach trzeba bardziej się przykładać. Z Asportu bardzo rzadko zwalnia się sam pracownik, o czym świadczy np. brak wpisów tutaj osób, którzy byli niezadowoleni z pracy, stanowiska, warunków etc - a firma ma już 12 lat i mamy pracowników którzy pracują po 10 lat i więcej! Jednakże, każdy szef czasami musi zrobić porządki i redukować nie dochodowe stanowiska, bo firma musi się rozwijać - ale oczywiście pracownik zawsze niewinny. Szef musi pilnować porządku bo firma musi się "kręcić" oraz inni chcą dostać wypłatę. Radzę wpierw popracować w własnym "biznesie" a potem z góry oceniać innych, po krótkim okresie pracy. A co do komunikacji to szef nie musi komunikować się z każdym pracownikiem od tego są kierownicy działów.
4
Vicky 2015-12-16 12:30:02
Jakiś czas temu brałam pod uwagę pracę w Asporcie i interesowałam się tematem. Co ciekawe jedyną negatywną opinią na jaką trafiłam w realu i sieci była ta na goworku. To chyba o czymś świadczy ;). Zresztą nawet będąc na rozmowie o pracę spotykałam samych uśmiechnietych, zadowolonych ludzi - niestety ktoś lepszy dostał stanowisko, ale jak tylko bede mieć jeszcze okazje dołączyć do zespołu - zrobię to na pewno.
3
xyz 2016-01-01 14:01:36
Pamiętam doskonale, że w przeciągu tygodnia zwolniły się 3 osoby, a w przeciągu 3 miesięcy 5 osób. Patrząc na rok 2015 wiele osób odeszło z tej firmy. Jak pisze "ktos" zostały też zwolnione młode mężatki na wszelki wypadek gdyby chciały zajść w ciąże.
7
Vicky 2016-01-05 15:31:05
Owszem, słyszałam że były jakieś niewielkie zmiany w ekipie firmy - stąd właśnie miałam szansę tam się stawić na rozmowie. Ale przecież to normalne w każdej rozwijającej się firmie - nowi ludzie to nowe spojrzenie, nowe perspektywy. no i tak jak pisalam wyżej - rozmawiałam z kilkoma pracownikami i nie słyszałam nic a nic o rzekomych incydentach, dlatego raczej zawierze swoim osobistym pozytywnym odczuciom po wizycie w firmie aniżeli jednostkowym komentarzom:).
1
zenek 2016-01-09 13:31:05
Niewielkie zmiany w ekipie? Otóż zmiany były ogromne. Ludzie się pozwalniali nie dlatego, że znaleźli coś lepszego, tylko właśnie ze względu na atmosferę, która z dnia na dzień była coraz gorsza. Jedna wizyta w firmie to za mało żeby się wypowiadać. A pracownicy w trakcie pracy i tak Ci prawdy nie powiedzą.Ale jeżeli taka jesteś zachwycona to polecam popracować kilka miesięcy, aż do momentu kiedy przypadkiem zrobisz coś źle...wtedy wróć i się wypowiedz.
5
PassingBird 2016-01-14 11:15:30
Ja pracuję w Asporcie i od jakiegoś czasu przyglądam się tej dyskusji, aż w koncu zdecydowałam że krótko się wypowiem. Jestem młodą osobą z planami rodzinnymi i też jak każdy człowiek czasem się mylę, a nie miałam żadnych nieprzyjemności. Także dziwnie mi się czyta takie rewelacje.
5
łoś 2016-01-18 21:23:14
bzdury piszesz szef
4
Zostaw swoją opinię o Asport Internetowy Sklep Sportowy - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asport Internetowy Sklep Sportowy