Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

Jelenia Góra

Opinie o Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

Boguslaw 2014-12-17 17:16:14
Piąta prawda sprawiedliwości
Są cztery prawdy: prawda, też prawda, piękna prawda i g… prawda. Tak przynajmniej twierdzą na Podhalu. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedna – prawda sądowa.
17 czerwca 2013 roku poseł ziemi lubuskiej, pan Wojciech Zubowski, wniósł interwencję poselską do rąk pani prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Edyty Gajgal. Pisał m .in.:

Wykonując mandat Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, powziąłem informację o nierzetelnym wykonywaniu obowiązków przez biegłego sądowego (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
Boguslaw 2014-12-17 19:42:34
Biegły nie musi nic oglądać !!!!!!
Sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) biegłemu oka nie wykole !!!!!!!!!!
Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole?
24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
Boguslaw 2014-12-30 11:30:40
SKANDAL!
Biegły rzeczoznawca pozbawił go majątku
WŁADZE KARKONOSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH
Zarząd Sekretarz Jerzy KARPIŃSKI

(usunięte przez administratora)
Boguslaw 2015-01-04 09:16:20
Gazeta internetowa z Chicago.
Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole !
sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu)
(usunięte przez administratora)
2
Boguslaw 2015-01-05 07:17:11
Nieuczciwy biegły z Jeleniej Góry?(usunięte przez administratora) brał udział w strajkach w Stoczni Gdańskiej w 1988 roku. Dziś również walczy. Tym razem – jak sam mówi – z nieuczciwym biegłym i sądami, które odrzucają kolejne zażalenia na działalność (usunięte przez administratora)
(usunięte przez administratora)
Boguslaw 2016-04-22 05:48:15
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
Zostaw swoją opinię o Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych