Artus Sp.j. Jolanta i Adam Placha

Toruń

Opinie o Artus Sp.j. Jolanta i Adam Placha

gosc 2014-05-15 13:09:42
Witam Chciałbym podzielić się wiedzą rekrutacyjna tej firm. Cała rekrutacja tej firmy to totalne dno.. Nie wiem jak wy ale odebrałem tą firmę negatywnie ponieważ osoba zajmująca się spotkaniami rekrutacyjnymi w ogóle nie ma styczności z rekrutacją, nie potrafi przedstawic firmy przez telefon, co do spotkania wyglądało fatalnie siedzące osoby w ilości 4 to chyba właściciele firmy i oczywiście pan w okularach przeciw słońecznych makabra. z całej 4 tylko on zadawał dziwne pytania? czy wiem jaka to firma , co robiłem przed. W ogóle żadna z osób nie opisała firmy czym się zajmują kogo szukają co oferują?? Widać było rodzinną spółkę? No i oczywiście pytania jednej z pani oczekiwania finansowe??? pewnie chodziło o najniższą krajową bo tak to wyglądało. dodam że aplikowałem na stanowisko magazynier-sprzedawca. Jeśli chodzi o całą otoczkę rekrutacji to nie polecam. Obecnie mam pracę szukałem z czystej ciekawości . firma jest mało znana i z tego wynika iż nie oferują pracownikowi nic poza pensją.
2
gosc 2015-04-01 14:15:54
Witam Odniosę się do wypowiedzi osoby, która była na rozmowie kwalifikacyjnej i pokrótce to opisała. Ja przeszedłem etapy rekrutacji ( 2 etapy)i miałem tą "przyjemność" pracować w tej firmie ładnych kilka miesięcy. Stanowisko sprzedawca - magazynier jest tylko po części związane z tym stanowiskiem. Robisz w tej firmie wszystko po za sprzątaniem wnętrza budynku. To co napisał "gość" jest dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc atmosfera w tym zakładzie jest daleka od ideału. Jak to w prywatnej firmie, zapomnij człowieku o terminowości czegokolwiek - oprócz wypłaty(trochę więcej niż najniższa krajowa) O jakiejkolwiek premii (uznaniowa) do wypłaty, możesz zapomnieć. Brak jakichkolwiek dodatków dla pracownika typu - opieka medyczna, karta sportowa itd. Ubezpieczenie grupowe - jest. Ubranie robocze otrzymałem dopiero po kilku miesiącach, ale i tak musiałem używać również prywatnego. Czy dostawałem dodatek na pranie odzieży - tego nie wiem (raczej nie) Po przepracowaniu 3 miesięcy dostałem podwyżkę - 100zł brutto (śmieszne)Trzeba uważać co się komu mówi bo może to być wykorzystane przeciwko Tobie. Ja po kilku miesiącach pracy w tej firmie powiedziałem dość i szukałem już innego zajęcia czekając tylko kiedy dostanę wypowiedzenie. Fakt jest to firma rodzinna, jest mało znana, nie daje nic od siebie pracownikowi, większości osób kojarzy się nazwa z Dworem Artusa w Toruniu a nie z firmą związaną z zaopatrzeniem w artykuły związane z branżą oponiarską. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Artus Sp.j. Jolanta i Adam Placha - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artus Sp.j. Jolanta i Adam Placha