Auto-Gum S.C. Handel Oponami Andrzej Warzyszyński Józef Wiktorski Ireneusz Niebylski

Szczecin

Opinie o Auto-Gum S.C. Handel Oponami Andrzej Warzyszyński Józef Wiktorski Ireneusz Niebylski

admin 2015-09-08 10:12:19
Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Auto-Gum S.C. Handel Oponami Andrzej Warzyszyński Józef Wiktorski Ireneusz Niebylski?
Anonimowy 2016-09-27 08:53:48
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Zakład kompletnie nie przystosowany do wymiany opon. Właściciele robią nawzajem siebie w konia z wypłatą. Praca po 12-13h dziennie w deszczu lub śniegu pod gołym niebem od rana do wieczora. Brak jakichkolwiek zasad BHP, jedna maszyna przystosowana do walki z twardszymi oponami, na reszcie walczy się z łyżkami. W zakładzie panuje zasada czego klient nie widzi to go nie zaboli, w tym zakładzie to właściciel ma zawsze racje a nie klient. Nie polecam ! Już lepiej pracować w MacDonaldzie za te 9 zł brutto i nie mieć na starość problemów z kręgosłupem i słuchem.
Zostaw swoją opinię o Auto-Gum S.C. Handel Oponami Andrzej Warzyszyński Józef Wiktorski Ireneusz Niebylski - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Gum S.C. Handel Oponami Andrzej Warzyszyński Józef Wiktorski Ireneusz Niebylski