24/7 Biuro Tłumaczeń Krzysztof Chudzyński

Warszawa

Opinie o 24/7 Biuro Tłumaczeń Krzysztof Chudzyński

eliza 2014-12-11 10:57:37
Bardzo odradzam podjęcie współpracy z Panem Krzysztofem. 8 miesięcy temu wykonywałam dla Niego korektę tekstu. Przez ponad półtora miesiąca zwlekał z zapłatą. Najpierw mówił o tym, że czeka na zapłatę od klienta, później, że zrobi przelew pod koniec tygodnia, później kontakt całkowicie się urwał, dopiero gdy skontaktowałam się z Panem Krzysztofem ze mail'a znajomego stwierdził, że KOREKTA tłumaczenia była tak fatalna, że musiał zlecać TŁUMACZENIE tekstu innej osobie, zaproponował zapłatę połowy wynagrodzenia - 50 zł - na które czekam od 3 miesięcy. Nie polecam!
1
Tłumaczpoz 2015-05-26 23:27:23
Podzielam powyższą opinię. Dług tego człowieka wobec mnie wynosi ponad 200 złotych za tłumaczenie. Jest to zwykły oszust, który zleca innym tłumaczom pracę, nie płacąc im, a sam czerpiąc z tego korzyści.
KrzyChu 2015-09-08 10:53:04
Pani Eliza wykonywała korektę już przetłumaczonego tekstu. Tłumaczenie było dobrej jakości, niestety nie potrafiła poprawić oczywistych błędów. Sam musiałem to zrobić, chociaż klient niecierpliwił się. Tylko pogratulować podejścia do wykonywanych obowiązków. Poza tym kontakt się urwał, ponieważ tej Pani zlecałem jeszcze inne drobiazgi, lecz nie raczyła nawet odezwać się do mnie zasłaniając się po dłuższym czasie złym stanem zdrowia koleżanki.
Zostaw swoją opinię o 24/7 Biuro Tłumaczeń Krzysztof Chudzyński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24/7 Biuro Tłumaczeń Krzysztof Chudzyński