Senat S.C. Sklep

Kraków

Opinie o Senat S.C. Sklep

Adi 2014-08-02 20:51:23
Pracowałem w firmie Senat S.c przez 11 msc podczas pobytu na studiach w Krakowie.Właściciele bardzo fajni ludzie,wypłata zawsze na czas choć pensja to taka podstawa krajowa + premia którą wyrobiłem jako sprzedawca.Generalnie bez stresu,wszystkie świadczenia,wypłata średnia.
1
Sprzedawca 2016-02-13 11:20:51
Pracowałem w firmie Senat S.C. na stoisku z telefonami przez 8 miesięcy.Podzialam opinie kolegi wyżej ,właściciele ok dbają o pracownika,pensja zawsze na czas,umowa o prace,bezstresowo bo zawsze szło się o wszystko dogadać.Pensja podstawowa + premia za sprzedaż,czasami wypłaty były ok a czasami bardzo słabe,ale z tego co słyszałem na niektórych punktach pensje sa naprawde dobre więc jest to zależne od stoiska na którym pracujemy.Ogólnie polecam tego pracodawce.
1
D. 2016-04-21 15:07:25
Pracowałem w ówczesnym najnowszym punkcie Senat w Krakowie przez 8 miesięcy. Pozytywnie wspominam ten dość krótki epizod. Właściciele sympatyczni i kontaktowi, jasne oczekiwania wobec pracownika, ale bez przesadnej presji. Zatrudnienie na umowę o prace, więc wszystkie świadczenia zapewnione, a wypłata dodatkowo rozszerzona o premię odpowiadającą wynikom w sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Senat S.C. Sklep - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senat S.C. Sklep