Moto-Raj Andrzej Paczosa

Rzeszów

Opinie o Moto-Raj Andrzej Paczosa

Dawid 2014-06-22 16:19:15
Może nie jest to informacja o pracodawcy ale ważna dla kupujących
ODRADZAM zakup motocykla w tym komisie ja kupiłem w Maju 2013 i to był mój błąd po demontażu owiewki okazało się, że reflektor był składany chyba z trzech reflektorów Pan Andrzej zdeklarował się, że mi go wymieni i co dzwoniłem to, że jeszcze nie udało mu się go kupić, jak się później okazało miałem sobie kupić sprawny reflektor za 300zł a teraz zablokował mój telefon, nie jestem handlarzem tylko zwykłym konsumentem.
JAK CHCESZ KUPIĆ DOBRY MOTOR TO NIE OD MOTO-RAJ w Rzeszowie ZDECYDOWANIE ODRADZAM
Pan Andrzej dużo obiecuje np., że na motor jest gwarancja, że są w idealnym stanie itd. reklamuje się jeszcze pod adresem MOTOCYKLE RZESZÓW ul. GOŻDZIKOWA (usunięte przez administratora)ak ktoś nie wierzy może pisać jestem wstanie udostępnić zdjęcia, nagrane rozmowy telefoniczne jak i wiadomości SMS, a motor, który kupiłem nie był tanim motorem, bo kosztował ponad 20 tys.
Jak się później dowiedziałem motory są naprawiane po przeciwnej stronie drogi w garażu przy domu jednorodzinnym na ulicy Robotniczej.
8
hetman 2015-05-16 13:08:26
a to gosc ci pojechal paczos samą prawdą
8
lisu 2016-07-14 10:54:39
hmmm ... tez miałem z Panem Andrzejem niemiłą sytuacje ... okazało się ze motocykl jest rok starszy niż w opisie a przyjechałem z drugiego końca Polski .... nie polecam
Motor Maniak Bmw 2017-01-08 16:55:27
Moto-raj teraz Seeko
Dzwoniłem i pisałem do tego handlarza o BMW rt za blisko 60 tyś zł i zapewniał mnie o bez-wypadkowości motocykla. Podał mi numer vin i szczerze powiem w ASO BMW nic nie ma tylko 1 wizyta serwisowa . I już się cieszyłem że będę w końcu miał wymarzony motocykl . Drążąc temat dalej zadzwoniłem do znajomego który mieszka we Włoszech i podałem mu numer vin. I tu moje ZDZIWIENIE Motor miał dzwona cały przód i lewa strona były szkodzone i tak też był sprzedany. Pisałem do SEEKO o tym że motor miał kolizje ale zero reakcji dalej motocykl jest sprzedawany jako bezwypadkowy. Podaję numer vin WB10A0304FZ242199 BMW R1200RT rok 2015 .Ostrzegam bo to mina za prawie 60 tyś zł.
OSTRZEGAM I NIE POLECAM FIRMY SEEKO
1
Konsument 2017-01-10 21:18:35
Kupując motocykl od handlarza trzeba poprosić o wgląd do faktury zakupowej i tam pisze czarno na białym czy motocykl jest wypadkowy czy nie i jaka cena jest . A większość np. motocykli z Francji czy Włoch są uszkodzone i są naprawiane a raczej klejone.
Cena na fakturze jest adekwatna do stanu motocykla więc jeśli jest niska to oznacza jedno ... motor uszkodzony lub z dużym przebiegiem. Można to sprawdzić na zagranicznych aukcjach za ile są wystawione motocykle.
A apropo gwarancji to lipa jest , każdy kto kupuje od firmy ma renkojme i ona działa jak gwarancja a nawet bardziej chroni konsumenta .
1
Stefen 2017-01-15 09:03:42
Nikt ci nie pokaze faktury źródłowej, zapomnij po pierwsze cena po drugie skad motocykl kupil z jakiego salonu czy czegos tam bo to sa tajemnice handlarza a nie mowie juz jak ktos kupil od osoby prywatnej to wogole nie ma umowy!!!. Motocykl z Francji czy Wloch mozna kupic bezwypadkowy tylko trzeba wiedziec jak i gdzie a takich rozjebusach co sie sprzedaje jest duza przebitka a na calych motocyklach no napewno mniej i to duzo!!!
Zostaw swoją opinię o Moto-Raj Andrzej Paczosa - Rzeszów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Raj Andrzej Paczosa