Moto-Raj Andrzej Paczosa

Rzeszów

Opinie o Moto-Raj Andrzej Paczosa

Dawid 2014-06-22 16:19:15
Może nie jest to informacja o pracodawcy ale ważna dla kupujących
ODRADZAM zakup motocykla w tym komisie ja kupiłem w Maju 2013 i to był mój błąd po demontażu owiewki okazało się, że reflektor był składany chyba z trzech reflektorów Pan Andrzej zdeklarował się, że mi go wymieni i co dzwoniłem to, że jeszcze nie udało mu się go kupić, jak się później okazało miałem sobie kupić sprawny reflektor za 300zł a teraz zablokował mój telefon, nie jestem handlarzem tylko zwykłym konsumentem.
JAK CHCESZ KUPIĆ DOBRY MOTOR TO NIE OD MOTO-RAJ w Rzeszowie ZDECYDOWANIE ODRADZAM
Pan Andrzej dużo obiecuje np., że na motor jest gwarancja, że są w idealnym stanie itd. reklamuje się jeszcze pod adresem MOTOCYKLE RZESZÓW ul. GOŻDZIKOWA (usunięte przez administratora)ak ktoś nie wierzy może pisać jestem wstanie udostępnić zdjęcia, nagrane rozmowy telefoniczne jak i wiadomości SMS, a motor, który kupiłem nie był tanim motorem, bo kosztował ponad 20 tys.
Jak się później dowiedziałem motory są naprawiane po przeciwnej stronie drogi w garażu przy domu jednorodzinnym na ulicy Robotniczej.
8
hetman 2015-05-16 13:08:26
a to gosc ci pojechal paczos samą prawdą
6
lisu 2016-07-14 10:54:39
hmmm ... tez miałem z Panem Andrzejem niemiłą sytuacje ... okazało się ze motocykl jest rok starszy niż w opisie a przyjechałem z drugiego końca Polski .... nie polecam
Zostaw swoją opinię o Moto-Raj Andrzej Paczosa - Rzeszów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Raj Andrzej Paczosa