Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

Warszawa

Opinie o Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

admin 2015-10-04 13:09:22
Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych ? Podziel się z nami swoją opinią.
Marietta 2016-08-11 09:44:49
Niedawno korzystałam z ich usług. To bardzo dobry zakład pogrzebowy. Koszta pogrzebu można zmieścić w zasiłku pogrzebowym, chyba że masz jakieś specjalne życzenia, ale i tak ceny są ok. Bardzo ładna oprawa muzyczna, wzruszyła mnie ogromnie. Jakubisiak to zakład pogrzebowy godny polecenia.
Renata 2017-06-01 16:20:59
Byłam na rozmowie o pracę i jestem rozczarowana. Panowie podają w ogłoszeniu o pracę inne warunki, niż w rzeczywistości. Zamiast umowy o pracę, umowa zlecenie, co ma ułatwiać ewentualne rozstanie. Tyle, że ja szukam pracy na poważnie i na dłuższy okres czasu. Jeden z nich zrobił na mnie wrażenie osoby mało sympatycznej. Może to taka zabawa w dobrego i złego policjanta? Ogólnie strata czasu...
4
Poszukująca 2017-06-13 09:15:38
Byłam na rozmowie i rzeczywiście na pierwsze trzy miesiące proponują zlecenie (jako okres próbny), a potem umowa o pracę i nawet tak wolę, bo niby praca biurowa, ale to specyficzna branża i może się że tylko mi się wydaje, że to właśnie chcę robić. Jestem zadowolona z rozmowy.
Zostaw swoją opinię o Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych