Explo Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Explo Sp. z o.o.

byly pracownik 2014-04-22 15:56:45
Cóż można powiedzieć o firmie. Po dekadzie pracy odchodziłem z łezką w oku. Pracodawca jest dobry jak się jest samemu w porządku do niego. Zawsze uczciwie i sumiennie płaci ostatniego więc jest stabilnym "partnerem finansowym" ;) Jednak jak u większości pracodawców dochodzi się do pewnego etapu zawodowego i finansowego i nie można tego przeskoczyć dlatego zmieniłem pracę....

Daję dobry ponieważ brak możliwości wybierania nadgodzin, które są pięćdziesiątkami, choć za nie wypłaca normalnie.

Celujący to tylko dla pracodawcy który daje full wypas świadczenia i inne gratisy ;)
7
były pracownik 2014-11-20 20:41:40
Niestety uzgodnienia przy rozmowie wstępnej, nie odpowiadają rzeczywistości w tematach uzgodnionego stanowiska pracy, czasu umowy i finansów. Pracujesz bez zakresu obowiązków i bez perspektyw na rozwój. Fachowiec tam nie ma co szukać.
Zwykła firemka outsourcingowa, przy czym jeden z właścicieli jest po czasie wyjątkowo arogancki i niegrzeczny /ten wyższy/. Płacą owszem regularnie, ale przy ich stawkach to nic nadzwyczajnego :-)O podwyżce nie ma nawet mowy. Ogólnie nie polecam /firma dla desperatów/, chociaż miałem z tych właścicieli niezły ubaw, widząc jak załatwiają sprawy biznesowe. Firma raczej bez przyszłości.
11
piotr 2015-12-09 11:05:58
Firma bez przyszłosci ,na wstępnych rozmowach mówią co innego rzeczywistość jest ina ,zarobki nędzne ,nie warto unich pracować warszawskie cwaniaki
3
Zostaw swoją opinię o Explo Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Explo Sp. z o.o.