Rudex Sp.j.

Ruda Śląska

Opinie o Rudex Sp.j.

MORIS 2014-01-14 17:49:38
FIRMA JAK FIRMA TRZEBA PRACOWAĆ ALE NIE MA JAKIEGOŚ SZALEŃSTWA. KIEROWNIK WPORZADKU I SZEFOSTWO TEZ. STAWKI JAK WSZĘDZIE ALE NA CZAS.
gj 2015-09-01 16:39:25
Firma zatrudnia fizoli wyjątkowych prymitywów .Podstawowe trzy tematy w rozmowach .Mają kapusi wśród pracowników którzy donoszą dyrdymały Majstrowi-Kierownikowi czytaj drzącemu gębę poganiaczowi niewolników . A ten też prymityw chodzi cały dzień i czy go widać czy tylko słychać to k...za k... słychać na głos.
Pracować i o nic się nie pytać współpracowników ani niczym się nie chwalić. Jeszcze smród z twego bąka się nie rozjedzie już ów pokrzykiwacz o tym będzie wiedział i patrzał bykiem. Współpracownicy niereformowalni i bez pokory buce .Widzisz,że robi jeden czy drugi coś źle zmykaj i nie komentuj bo zostaniesz ostro zj... przez buców .Tam stale krąży ów krzykacz i dozoruje też wykonanie ,jeśli on nie widzi a kasę bierze nie warto tez jemu podpadać.Niech sobie w naprawach gwarancyjnych poprawiają ,chyba że chcesz mieć przerąbane od gburów bez pokory i krzykacza.
Zasada w tej firmie trzymać dziób zamknięty i robić co każą .
Szef-właściciel firmy gość kulturalny na poziomie.
Zostaw swoją opinię o Rudex Sp.j. - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudex Sp.j.