Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Gdańsk

Opinie o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Michał 2014-04-25 23:17:02
Pracowałem w "WENIE" ponad dziesięć lat. Stara Firma, z bogatymi doświadczeniami na rynku ochroniarskich usług. Wypłata zawsze na czas, nie jak w innych, konkurencyjnych firmach ochrony. Poza ochrona na obiektach zawsze można dorobić sobie kilka złotych na zabezpieczeniu imprez masowych. Kierownictwo normalne- potrafiace słuchać i pomagać pracownikowi, co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane. Polecam- może nie jest to kolos z zagranicznym kapitałem, ale na plastikowych nogach ale dobra, solidna Firma ochrony z tradycjami.
3
Grudziądz 2015-05-19 18:51:36
Firma Wena w miejscowości podanej w nicku to faktycznie firma z doswiadczeniem. Nie przelewają wypłaty na konto bankowe tylko trzeba czekać pół dnia jak za komuny pod króla biurem.Ludzie pracują bez umowy na niektorych obiektach a pan własciciel zwalnia zatrudnia , zwalnia zatrudnia . Stawki 3zł za godzine gdzie 3 razy tyle bierze za człowieka.Oczywiście coś takiego jak umundurowanie nie istnieje. Kompletny brak poszanowania. Nie pozdrawiam,tej firmy.
2
Gdańsk 2015-08-18 14:26:11
"Grudziądz"
Pomyliłeś Agencję Ochrony Wena Spółka z o.o. z Gdańska z Agencją Ochrony Wena z Grudziądza to dwie rożne firmy które nigdy nie miały z sobą nic wspólnego. Jeżeli piszesz komentarz to rozróżniaj firmy bo robisz złą reklamę dobrej firmie.
1
tik 2016-11-15 18:24:18
wena zatrudnia niekompetentnych ludzi . chyba najgorsza firma na pomorzu z ochrony
1
mario 2017-01-17 11:11:24
firma dno...żadnych umów...sama lewizna pod stołem. samych siebie przeszli już na zabezpieczeniu miejskiego sylwestra w Gdańsku - karetka zabrała kompletnie pijanego ich pracownika bo dostał ataku, a szefowie latali tylko żeby kamizelkę z nazwą firmy z niego ściągnąć.
1
Zostaw swoją opinię o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony