Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Katowice

Opinie o Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Sukuremu 2012-07-12 12:47:04
Masaka! Brzmi jak reklama a nie własna opinia.

Kierownicy przynajmniej w aktualnym składzie są ok, bronią handlowców i racji, pomagają załatwić co trzeba.
Najgorzej w firmie działa sama centrala. Umowy z klientem podpisane dzień wcześniej nierzadko następnego dnia były teoretycznie nie do wykonania bo centrala wysłała takie a nie inne rozporządzenia i stawka się okazuje za mała lub jakaś inna rzecz jest nie do przyjęcia przez dział techniczny. Czasami polityka centrali jest beznadziejna. Zarobki sa wypłacane zawsze i na czas, chyba że wprowadzone są jakieś kary czy inne wymagania ale to już żadko kiedy. Prowizja schodzi ale trzeba pilnować co się podpisało a co dostało bo minimum czekania to 3-4 miesiące a nieraz jak się nie upomni to się nie dostanie. Poza tym bardzo ok, polecam jako jedną z pierwszych prac jako przedstawiciel. Szkolenia pomagają jednak trzeba mieć dryg i gadane żeby mieć wynik i nie wylecieć.
Padre 2012-09-10 20:15:28
Przeciez handlowcy nie mają żadnych szkoleń. Przez 2 lata szkolenia tylko z ubezpieczeń i nic więcej. Dział techniczny nic nie potrafi zrobić. Kierownicy traktują większość handlowców jak zwierzęta. Te 3 kobiety w biurze są wiecznie zmierzłe i nic im nie pasuje. W konkurencji gdzie teraz pracuję to jest szacunek dla pracownika, są szkolenia i na pomoc nie trzeba czekać. NIE POLECAM pracy w SS w dziale handlowym.
Zostaw swoją opinię o Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony