Zabi Sp. z o.o.

Czaniec

Opinie o Zabi Sp. z o.o.

prawda o zabi 2011-01-15 15:31:20
przepracowałem w Zabi ... lat więc mogę coś powiedzieć na temat tej firmy . Jeżeli chodzi o zarobki , to jak na polskie realia jest dobrze .
Ale na tym się kończy dobre słowo moje na temat TEJ firmy . Powiem tak na początku jak zacząłem prace w firmie Zabi myślałem że złapałem Pana Boga za nogi ponieważ pieniądze były dobre i atmosfera w pracy była ogólnie dobra po jakimś okresie gdy się wkręciłem i poznałem ludzi zauważyłem że mi się to tylko tak zdawało że jest wspaniale. jest kilka ludzi w tej firmie którzy nie powinni tam pracować to przez nich ta firma zeszła na psy(usunięte przez administratora)
10
.......... 2012-07-08 11:00:59
[usunięte przez moderatora] Również tam pracowałem i powiem że ludzie sami sobie problemy nie potrzebnie stwarzają.Szanujmy się,bo nikt tego za nas dokona.
3
JA 2015-12-03 09:29:14
Ja pracuje już od parunastu lat i nie narzekam. Pieniądze są na czas, urlop i czas pracy zgodnie z przepisami. Według mnie jeśli ktoś chce pracować i nie kombinuje, to pracę tutaj utrzyma.
3
Zostaw swoją opinię o Zabi Sp. z o.o. - Czaniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zabi Sp. z o.o.