Orion Ochrona

Płock

Opinie o Orion Ochrona

gosc 2013-10-28 17:06:59
Nie polecam tej firmy oraz całej działalności z (usunięte przez administratora) na czele , dotyczy pracownic które sprzątają pomieszczenia , brak umów o prace , praca na czarno i to jeszcze za 500 zł a jak znajdzie pracownika za 400 zł to cię zwolni , podając jakieś bzdury Także szczerze odradzam ludziom którzy mają zamiar iść do tej firmy . Wystrzegajcie się firmy Orion (usunięte przez administratora)
as 2014-10-16 12:45:57
do przejscia na emeryture pracowalem w orionie 10 lat. polecam, solidnie i na czas z wyplata.
1
gggg 2014-11-26 12:24:07
Jeśli myślisz, że zrobisz w firmie ochroniarskiej ze stolicy Dolnego śląska karierę to zastanów się czy się grubo mylisz? początki są zawsze miłe, atmosfera nawet nawet, choć sztuczna i sztywna, bo pewnie są osoby w tej firmie zrobią wszystko by cię uwalić i udupić? jednym słowem pewnie wsadzą szpilę kiedy tylko nadaje się okazja? jako handlowiec masz obiecane na początku złote góry? jeśli chcesz znać prawdę - podziel te obietnice przez 10 i szybko szukaj nowej roboty? Jeśli nie lubisz wyzwisk, presji sukcesu, która nie jest współmierna do zasobów firmy, nie lubisz wyzysku do zarobków na poziomie nieco wyższym niż pracownicy ochrony to szukaj innej firmy?
3
Zostaw swoją opinię o Orion Ochrona - Płock
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Ochrona