Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej

Warszawa

Opinie o Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej

Vlad 2012-11-14 11:48:00
W firemce Karabela postępuje nieuczciwie. Dają do \"urzędu pracy\" w Warszawie zapotrzebowanie na \'pracowników ochrony\'. Kandydaci przyjeżdżają do tej ich siedziby, wypełniają dokumenty. Sekretarka im mówi, że do tygodnia czasu zadzwonią lub napiszą na e-mail czy się będzie przyjętym, czy nie. Ludzie czekają na wiadomość od nich, a oni mają wszystko i wszystkich w czterech literach. Całkowite lekceważenie ludzi. Kłamią w żywe oczy.

Płacą słabe stawki, poniżej płacy minimalnej. Jest duża rotacja w firemce Karabela. Cwaniaki z tej \"firmy\" każą przynosić wszystkie papiery potrzebne do zatrudnienia, ale nie zatrudniają. Dopiero jak ktoś rzuci \"pracę\" u nich i zwolni się miejsce, wtedy dzwonią żeby przyjechać. Ludzie, niepełnosprawni tracą tylko czas i pieniądze.
Że też państwo polskie nie weźmie się za takie \"firemki\".
2
54himem 2014-09-11 11:08:46
Pracowałem w hurtowni CEFARM. Wytrzymałem 2,5 miesiąca, koordynator "noga", nawet grafiku nie umie rozpisać. Chodzi z lapkiem, ale nie umie go obsłużyć. Grafik jak mu ktoś napisze, pisze ręcznie, hii, hiiii. Przedstawiciel na Warszawę kierownik, czy jak go tam nazwać, jeszcze lepszy, każe łamać prawo. Stawiaj "pachołki" na parkingu publicznym. Gdy mi kazał, zapytałem: "kto mandaty będzie płacił i punkty zbierał?". Jest tam jeden pracownik, ucho pracodawcy. Na bramce nie może stać, bo ma zastawkę wstawioną, ale palić papierosy może. Nawet Dyrektor hurtowni zwrócił mu na to uwagę, gdy kłaniał mu się z papierochem w garści. Płacą najniższą krajową, a trzeba obsłużyć monitoring (koordynator zielony), mieć piecze nad czujnikami temperatury i ciśnienia. Jak ktoś lubi niekompetentnych przełożonych, to polecam
2
Życzlwy 2016-10-14 16:45:21
Ta firma, to porażka. Najpierw dają ogłoszenie o pracy, której de facto nie ma i nie będzie. Chcą tylko wykorzystać dane osoby niepełnosprawnej. Szkoda do nich dzwonić!!!!
7
poinformowany 2016-11-10 01:08:37
Karabela Sp. z o.o. nie ochrania CEFARMu , CEFARM ochrania KARABELA-CK z Kielc
1
BYLY PRAC 2017-08-10 16:41:00
ZGADZAM SIE Z OPINIAMI
bylypracownik 2017-08-24 17:51:06
ta firma niepowinna wcale istniec to sami klamcy i oszusci OMIJAJCIE TOM FIRME Z DALEKA
1
Zostaw swoją opinię o Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karabela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej