Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz

Kraków

Opinie o Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz

anonim 2011-06-30 17:10:13
Uważam Notariusza Cibę za osobę która lekceważy swoich klientów. Nie odpowiada na pytania. Z góry pokazując ,że są wg niego kims gorszym. Opinia nie tylko moja ale wielu osób które były przymuszone do podpisania aktu w tej kacelari ze wzgledu na umowę z developerem/koledzy notariusz-deweloper/. po odczytaniu oktu przez asesorów/ci akurat bardzo kompetentni i na poziomie/ notariusz Ciba nie odpowiada na zadne pytanie kazda prosba lub pytanie tak go niecierpliwi ze niedosc ze nie odpowiada to kaze podpisywac akt bo mu sie spieszy... no jednym slowem gdyby nie przymuszanie przez dewelopera staszica nigdy bym nie wybral tego notariusza.
5
Klient_Pana_Ciby 2015-09-05 23:35:59
Kupowaliśmy z żoną nieruchomość. Pan Ciba nie raczył nawet podać ręki mojej żonie. Szybko odczytał akt notarialny, po czym skasował ponad 5 tys. I tu zaczęły się problemy. Okazało się, że nie sprawdził nawet oryginałów dokumentów, które składała sprzedająca. Okazało się, że nie są to oryginały... Skutkowało to tym, że osobiście musiałem potem zdobywać w/w, co nie było takie łatwe. Zero pomocy ze strony notariusza p.Ciby. Druga sprawa- nieruchomość miała WZ, wystarczyło podpisać ze sprzedającą przeniesienie praw WZ wraz z nabyciem nieruchomości (nie wiedzieliśmy niestety o tej możliwości). Myślicie Państwo, że notariusz chociażby kiwnął palcem, albo zapytał, czy nie przenieść od razu tych praw do WZ? Nic podobnego.... Ponad tydzień proszenia wcześniejszych właścicieli o napisanie pisma... a wystarczyło tylko, żeby notariusz zasugerował spisanie takowego przy podpisywaniu aktu, albo wpisanie do niego. Trzecia sprawa- jeśli myślicie Państwo, że notariusz, albo prawonik Kancelarii "opiekuje" się złożeniem aktów w sądzie to się mylicie. 4 wizyty w sądzie, 4 miesiąc i dalej w księdze wieczystej poprzedni właściciel. NIKOMU NIE POLECAMY W/W KANCELARII.
1
Max 2016-10-14 11:38:05
Pan Rejent, wg naszej opinii, jest osobą bardzo kompetentną, udało się zawrzeć umowę, której na zdrowy rozum, nie udałoby się z takimi oczekiwaniami stron. Wiedza, spokój i rozsądek pozwoliły na kompromisy i zamknięcie trwającego wiele lat chaosu prawnego w nieruchomości.
Projekt umowy, poprawki, wszystko drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zawsze bez najmniejszego problemu. Udało się też wynegocjować stawki za przygotowanie i obsługę.
Polecam i dziękuję Panu Andrzejowi!!
1
Joanna 2016-10-19 15:29:06
Krótki termin, sprawnie przeprowadzony akt, pomoc w szybkim przepisaniu księgi wieczystej. I dostałam rabat!
Polecam.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz