Viva Invest Małgorzata Zarzycka

Warszawa

Opinie o Viva Invest Małgorzata Zarzycka

Była pracownica 2016-05-14 14:03:28
Nie polecam.Szef notorycznie kombinuje jak tu urwać z pensji pracowników.Jak jest gorszy miesiąc to pracownik od razu dostaje po głowie i jest mu zmiejszana pensja bo Pan Szef musi zawsze tyle samo dostać i nie chce ponosić ryzyka gospodarczego.Ciągła zmiana warunków pracy zawsze na niekorzysc.Sama zrezygnowałam,nie dało się z tego wyżyć.Nieproporcjonalny nakład pracy do zarobków.Na początku wmawiają ludziom bajki ile to nie bedą zarabiac
8
nie 2016-05-14 14:05:01
Byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej...warunki to jakiś żart.
6
mina 2016-09-26 18:27:18
Jaka firma i właściciel takie warunki.
2
anna 2016-12-06 13:24:19
Ciekawe czy dalej jak ktoś się u nich pojawi tak jak ja lub zarejestruje na ich stronie to czy wysyłają na prawo i lewo do deweloperów jego dane osobowe bez zgody ew przez lakonicznie niezrozumiale sformułowany dokument o przetwarzaniu danych osobowych.
Mnie później u jednego z deweloperów zlewali, gdyż byłam zgłoszona przez nich, a handlowiec z biura sprzedaży dewelopera jak sam przyznał nie ma od klienta agencyjnego wypłacanej prowizji.
Wk.na byłam, gdyż przez to nie kupiłam fajnego mieszkania.
Myślałam, że byłam w biurze dewelopera na Ordona, a okazało się, że to jakaś dziwna agencja.
Wojtek 2017-01-02 23:04:34
Anna zostaw proszę do siebie @ - zamierzam wyjaśnić z jakiej racji dane osobowe zostały przekazane. Mieliśmy podobną sytuacje tylko że nikt z nas u nich nie był ! Żona jedynie dzwoniła zapytać o dostępność mieszkania.
Będąc później u dewelopera byliśmy traktowani jako "pod klienci" pracownicy robili dosłownie wszystko żeby nam nie sprzedać mieszkania.
Zostaw swoją opinię o Viva Invest Małgorzata Zarzycka - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viva Invest Małgorzata Zarzycka