K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Katowice

Opinie o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Gosciowa 2014-10-12 08:21:39
A na jakim stanowisku? Czy to tzw. Testowe dni?
3
K Investments 2015-03-06 16:25:39
Opinia dość krzywdząca dla firmy. Podziękowanie za współprace po 2 dniach, gdyż osoba okazała się niekompetentna ( w CV można wiele wpisać, ale potem trzeba umieć się z tego wybronić), a ciągłe żarty mało śmieszne, wręcz denerwujące. Wynagrodzenie zostało wypłacone wraz z końcem miesiąca, tak jak to w firmie ma miejsce wobec wszystkich pracowników.
ja 2015-06-25 15:24:43
Osoba rekrutujaca z pytaniem na dzień dobry dlaczego pani jest taka spokojna? Nie mam biegać po firmie? angielski to podstawa nauczcie zadawać pytania by zobaczyć czy ktoś ma wiedzę a nie przekreslac osobę bo ma się gorszy dzień. Proszę postawić się w sytuacji.
13
host 2015-11-09 17:06:05
Ogólnie firma jest w pożądku, ale nie polecam jako pracodawce. Zero rozwoju, zarząd mało się interesuje swoimi pracownikami.
6
Kiotr Powaloof 2017-06-20 11:42:21
Szkoda, że ten wspaniały portal usuwa prawdziwe wpisy. Dowiedzielibyście się całej prawdy o tym cyrku na kółkach. Pan v-ce prezes, który prawdopodobnie będzie was zatrudniał, nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek, a już na pewno nie o prowadzeniu firmy. No może stragan z ogórkami dałby radę poprowadzić, ale tu też trzeba umieć liczyć. Jak już pisali moi przedmówcy, których wpisy zostały usunięte, w tej firmie jedyne co może was spotkać to mobbing, niespełnione obiecanki na temat premii, podwyżek,której zawsze zaczynają się tak samo: "Jak będzie..." i nigdy nie ma :) Pan Kiotr wyżywa się na swoich pracownikach, traktuje ich jak niewolników. Jeżeli jesteście zdecydowani tu pracować nastawcie się na bycie służącymi, będziecie załatwiać prywatne sprawy Pana Kiotra w godzinach pracy. Pracowałem jako handlowiec, nagle dostałem, jak to nazwał Pan Kiotr, wypowiedzenie motywacyjne z komentarzem, że jeżeli wszystko będzie ok to drzemy i wyrzucamy. Po tym wspaniałym punkcie motywacyjnym, mobbing przerodził się w dręczenie, obraźliwe smsy do późnych godzin wieczornych i inne smaczki, aż tu nagle pewnego dnia asystentka dostaje smsa, że mam się spakować i iść do domu... Nawet nie miał odwagi powiedzieć mi tego w cztery oczy... Bohater :) Potwierdzam wcześniejszy wpis byłego pracownika, powód choroby znajdziecie w refrenie piosenki Popek&Matheo Imprezka Domowa
2
Piotruś Pan 2017-07-03 21:38:01
Potwierdzam, Piotr Kowalów to rozwydrzone dziecko, wszyscy pracownicy,którzy odchodzą z firmy są najgorsi, nic nie potrafią, tylko pytanie dlaczego ich zatrudniasz... Mamusia dała temu pajacowi firmę do prowadzenia i efekty są jakie są. Bałagan panujący w tej firmie sięga zenitu, nikt nic nie wie, wszystkiego musicie nauczyć się sami, mało tego nastawcie się na ciągłe pretensje. Będziecie workiem treningowym dla pajaca. Piotruś uważaj co mówisz, bo możesz się znowu zdziwić. Z całego serca nie polecam.
1
Zostaw swoją opinię o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa