Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie

Łódź

Opinie o Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie

Ilona 2015-02-28 15:44:51
Odradzam kontakt i pracę w Amicus. Na chwile obecna z 12 pracowników zostało 3 (w tym szefowa). Atmosfera fatalna, niskie zarobi, niesłowność. Szkoda czasu i nerwów.
Agnieszka 2015-05-14 13:14:57
Polecam Amicus. Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Firma rzetelna.
Łodzianka 2015-06-19 15:14:10
Ja jestem zadowolona. Nie zauważyłam, żeby coś było nie tak. Administrator na każdym zebraniu wspólnoty staje na wysokości zadania, odpowiada mailowo na zgłoszenia czy uwagi.
Lokator 2016-06-28 13:23:56
Nie wiem, jak się pracuje w Amicus, ale sądząc po żenującym poziomie administrowania nieruchomością, w której mieszkam, zapewne fatalnie. Wszystkie możliwe koszty przerzucane są na lokatorów, za zorganizowaną przez Amicus dezynsekcję przepłaciliśmy parokrotnie w stosunku do stawek rynkowych itp.

Czyli pewnie na pracownikach też oszczędzają.
Administracja 2016-07-25 11:05:33
Szkoda, że Lokator nie przychodzi na zebrania wspólnoty mieszkaniowej, bowiem kwota za przeprowadzenie dezynsekcji została ustalona na zebraniu. Natomiast firma przeprowadzająca usługę dezynsekcji polecona przez jednego z właścicieli wspólnoty. Żenującym jest ocena tej sytuacji przez Lokatora, który nawet nie jest podpisany, oraz rzetelnie nie zapoznał się z sytuacją, a wydaje dziwne opinie. Usługa została wykonana na poziomie rynkowym, tylko brak jakiejkolwiek analizy znajomości tematu powoduje nierzetelną opinię.
Zostaw swoją opinię o Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amicus Nieruchomości-Obrót Zarządzanie