Dudi-Bus Firma Transportowa Andrzej Dutkowski

Gołdap

Opinie o Dudi-Bus Firma Transportowa Andrzej Dutkowski

polski ## 2013-05-11 11:47:37
Firma posiada nie sprawny sprzęt transportowy. Ile kroć korzystaliśmy z usług zawsze był jakiś problem techniczny. Drogo, ubogo i chamsko.
roberto 2014-07-17 23:05:38
Firma rodzinna ale podejciedo klienta to coś okropnras ego wlaściciel nie odbiera telefonów od kontrahentów w awaryjnych sytuacjach, niestwty nie jest to prpofesjonalnie prowadzone przedsiębiorstwo mimo uprzejmości i życzliwości oraz wielkiej znajomości tras Pana Michała /wielkie serce i życzliwość dla kilenta ogromne zaangażowanie, dobrzy w obsłudze również pan Leon i pan Jarek, radzę dobrze sie zastanowić zanim ktośskorzysta a z usługi.
pepe 2016-01-11 14:13:38
Może korzystamy z różnych Dudibusów :)?. Ten którego znam (z Gołdapi) to solidna firma, rzetelny szef, dbają o tabor, choć nie są to pojazdy najnowsze (ale i mają ceny adekwatne!). Od kilku lat korzystam z Dudibusa przewożąc grupy turystów z Wlk. Brytanii. Znajoma z firmy farmaceutycznej zatrudniała Dudi Bus'a także do transportu uczestników konferencji w Gdańsku. Była zadowolona, ceny były dobre, a serwis bez zarzutu. Za tydzień skorzystam z nich znów!
Zostaw swoją opinię o Dudi-Bus Firma Transportowa Andrzej Dutkowski - Gołdap
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dudi-Bus Firma Transportowa Andrzej Dutkowski