Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski

Głogów

Opinie o Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski

admin 2015-10-01 11:51:06
Czy firma Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.
ja 2016-04-26 21:29:04
Kilka krótkich opinii? Umowa o prace, od początku wiadomo co kiedy i za ile. Jak długo czas próbny, jak długo umowa na czas określony, kiedy na czas nieokreślony, jakie uposażenie. Fajna, wręcz rodzinna atmosfera. Zarówno jeśli chodzi o współpracowników, którzy naprawdę służą pomocą i wsparciem, jak i o kadrę kierowniczą, która nie dość, że służy doświadczeniem, to tworzy klimat partnerski. Warunki finansowe satysfakcjonujące i rozwojowe. Żadnego wyścigu szczurów. Minus to na pewno odpowiedzialność związana z podejmowaniem decyzji finansowych. I związany z tym stres. Praca, której istotnym składnikiem jest kontakt z klientem, więc wymagająca komunikatywności.
Next 2017-02-28 22:59:51
Bardzo przyjazny zespół, jeśli jest się rozmownym i nie boi kontaktu z innymi ludźmi to praca może sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję.
Zostaw swoją opinię o Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski