Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis

Konin

Opinie o Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis

admin 2015-09-07 15:26:50
Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis.
abcde 2015-09-23 13:59:09
pracowałem kiedyś w mir-marze , to co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie . Zaczynając od szefa p. Mirka skąpy cham , ucina z wypłaty wszytko za co może . Czepia się o wszytko sam nie wie czego chce a przy tym jest bardzo wulgarny i agresywny . Kręci klientów jak baranów jak przyjadą na reklamacja i suma sumarą reklamacja i tak nie jest uznana . Ogólnie jeden wielki burdel !!! Jeden z jego najlepszych pracowników zwolnił się z pracy bo p.Mirek kazał mu zeznawać w sadzie swoją wersje wydarzeń spieprzonej roboty . NIE POLECAM TEJ FIRMY POD KAŻDYM WZGLĘDEM !!!
1
Zostaw swoją opinię o Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis