R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

Legionowo

Opinie o R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

klient 2015-03-04 08:38:01
Jestem bardzo zadowolony z montażu firmy R.K. Chłód-Klim. Profesjonalne podejście i profesjonalny markowy sprzęt, cena zadowalająca.Polecam.
klientka 2015-03-25 07:26:55
Super, polecam każdemu tę profesjonalną i rzetelną firmę. Posiadają profesjonalne markowe urządzenia(trudny wybór) ale warto posłuchać się ich doradztwa. Co do ceny: jeśli chcesz mieć coś na lata to warto wydać parę groszy więcej i cieszyć się z komfortu przez długie lata.
Tomasz 2015-04-22 12:06:11
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobre ceny, sprawy i profesjonalny montaż – nic tylko polecać. Jedyne, do czego mogę mieć uwagę, to musiałem czekać na montaż parę dni, ale to zrozumiałe przy takim obłożeniu klientami.
Klient 2016-10-24 11:22:53
Przed skorzystaniem z usług polecam sprawdzić ceny rynkowe, ponieważ Pan Rafał delikatnie mówiąc naciąga - oferuje niebagatelne ceny za swoje usługi czy też wymianę podzespołów. Po kilku latach wspolpracy moja firma została nieuczciwie potraktowana przez Pana Rafała.
Zostaw swoją opinię o R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski