Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt

Łódź

Opinie o Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt

gość 2014-09-04 13:13:26
Odradzam prace w tej firmie, atmosfera jest fatalna każdy na każdego wilkiem i jakby mógł to w łyżce wody by utopił. Małe grono ludzi a nagadują jeden na drugiego co dziwne bo przy małej ilości ludzi powinna być raczej atmosfera rodzinna, ale niestety tak nie jest. Mobbing też się zdarza. Jaką pensje na początku wynegocjujesz taką masz cały czas i oczywiście umowy na najniższej (reszta pod stołem)wiec w razie czego lądujesz wiesz z czym.
lekarka 2015-08-02 10:14:23
pracowałam - odradzam , wszystko co najgorsze mnie tam spotkało . Brak szacunku , poniżanie , mobbing na porządku dziennym , podsłuch tzw. istot zaufanych , przekazywanie i przekłamywanie prawdy. Stawka umowa na najniższe , reszta według uznania , wypłacanie pensji w czasie " kiedy się chce " . Bardzo dużo ludzi po przepracowaniu kilku lub kilkunastu m- cy wylądowało na leczeniu . W sumie omijajcie szerokim łukiem . I jeszcze 1 - kto z kierownictwa pobił redaktora - rzecznika , czy tej osobie nie wstyd .
lek.weterynarii 2016-08-30 18:32:38
Pracowałem jako lekarz weterynarii 4 miesiące. To co tam widziałem urąga wszelkim zasadom pracy- mobbing, zastraszanie i używanie przemocy fizycznej w stosunku do swoich pracowników.
Płacenie połowy podstawowej pensji,praca w sobotę i niedziele bez wynagrodzenia. P. Sieminski to wyjątkowo nieuczciwy pracodawca,który nie szanuje swoich pracowników. Stanowczo odradzam i przestrzegam.
trauma 2016-11-21 13:37:03
Pracowałem u tego człowieka kilka lat MAKABRA!!!!!!! Pracodawca to ham,Łobez, cwaniak!!!!! Wyzysku wszystkich jesteś dla niego zerem szata! !!!!!!!!@odradzam wszystkim!!!!
Zostaw swoją opinię o Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt