Esppol S.A.

Warszawa

Opinie o Esppol S.A.

laluus 2012-07-16 17:36:59
Jestem byłym pracownikiem ESPPOLu i nie mogę się zgodzić z powyższym. Może i Pani chwali sobie prace w espolu siedząc w pięknym wieżowcu na Ordona za biureczkiem. Ja pracowałem na warsztacie w Sulejówku i nie polecam. Gościu na warsztacie uważający się za wielkiego GURU to zwykły prostaczekktóry kręci mega lody z dyrektorkiem . i w ogóle cały ten ich skład jest jakiś szemrany . Więc gorąco odradzam a pana którego zwą [usunięte przez moderatora].. chętn ie bym spotkał gdzieś na mieście ciekawe czy nadal byłby takim kozakiem...????
3
XxX 2016-10-05 14:52:28
Pracowałem w Esspolu za ciepłym biureczkiem i powiem, ze jest to jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem kiedykolwiek. Mobing - to codzienność, wydzieranie się tego "strzelającego ślepakami" barana - to codzienność, wieczny stres . Zero benefitów, wypłata gówniana. Nie pracuje już tam od dawna ale jeszcze wśród znajomych opowiadam o tym jaki tam był kabaret, wszyscy się śmieją ale pracując tam nie było do śmiechu nikogo.
Zostaw swoją opinię o Esppol S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esppol S.A.