Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski

Poznań

Opinie o Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski

ewa 2014-02-27 18:46:45
ogłoszenie na managera salonu w Poznaniu znajduję się na stronach internetowych od dobrych kilku miesięcy.
Pierwszy etap rozmowy jest w salonie w Plazie, drugi etap w Warszawie.
Jedna i druga osoba udziela sprzecznych informacji.
(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie 1800 netto + premia.
Do dnia dzisiejszego nie pojawił się odpowiedni kandydat na to stanowisko.
Szkoda czasu na taką firmę

kajka 2014-05-12 14:03:44
Pani rekrutująca spóźniła się na rozmowę ze mną.(usunięte przez administratora)
3
gość 2017-01-02 15:21:39
Niestety praca w JLD to porażka. Fryzjerzy pracują po 12h dziennie, w weekendy i na pełnych obrotach. Regionalni zarządzający wprowadzają chorą rywalizację między salonami. Najpierw każą współpracować między sobą, a potem wprowadzają rywalizację, wyścig szczurów, co właśnie powoduje, że ciężko jest się dogadać między sobą. Managerowie wyciskają z fryzjerów siódme poty, patrzą cały czas na ręce, kontrolują nawet ilość odżywki, którą nakłada się klientom. Oszukują żeby tylko zminimalizować zużycie farb, szamponów i innych produktów, bo można dostać po premii. Szkoła życia zupełnie niepotrzebna. jest wiele innych salonów, w których fryzjer przychodząc do pracy czuje się po prostu jak człowiek, a nie maszyna. Zestresowane kierowniczki co miesiąc jeżdżą na zebrania do Warszawy i tłumaczą się z wyników.
Ola 2017-09-06 19:49:09
A ja żałuję, że nie jestem fryzjerem, bo w JLD zarabiają lepiej niż magister z dwoma fakultetami. Wiem, bo widzę jak żyją moje koleżanki, w co się ubierają i gdzie spędzają wakacje.
Naginają w weekendy, ale wiedzą za co.
Zostaw swoją opinię o Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jean Louis David Sp. z o.o. Firmowy Salon Fryzjerski