Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek

Wołów

Opinie o Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek

admin 2015-09-26 21:21:56
Masz jakieś nowe informacje na temat firmy Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek? Czekamy na nowe opinie!
3
Dorota 2016-03-28 00:59:33
Jesli chodzi o prace u tej pani to nie polecam.Zarobki marne,zle traktuje swoich pracownikow oraz praktykantow, oszczedza na produktach, rozciencza farby. Wyzyskuje pracownikow,dlatego ma tylko jedna pracownice Anie ktora kompletnie nie zna sie na fryzjetstwie a jest w tym zakladzie bo pani Lofek jest jej ciotka. Dobry pracownik odszedl od niej bo mial dosc rozkapryszonej szefowej, ktora nie dawala mu szans na normalne zatobki. Nie pokecam.
6
Były pracownik 2016-11-17 16:02:31
Osobiście pracowałam/lem w zakładzie u pani Beaty.
W tym zakładzie jednorazowe worki do śmieci są trzepane i używane wielokrotnie, natomiast tani szampon jest przelewany do drogich, ładnych butelek(dla oka klienta).
Dodam że klienci często muszą czekać na wydanie reszty z wiadomych powodów.. Nigdy nie mają wydać.
Praktykanci, którzy pracowali u tej pani byli gnębieni i zmuszani do pracy w sobote, oraz po godzinach bo pani Beata groziła rozwiązaniem umowy. Wiele osób marzyło o zawodzie fryzjera, ale niestety ta pani odebrała tą szanse i nadzieje na ukończenie u niej praktyk
Moja opinia jest szczera i prawdziwa.
Pozdrawiam wszystkich klientów.
Nie polecam tego zakładu.
8
Joasia 2017-01-07 14:56:09
Zgadzam się z opiniami napisanymi przez innych klientów. Swego czasu byłam klientką tego zakładu ,znam szefową osobiście i nie ma ona dobrej opinii ,natomiast Pani Ania notorycznie pali papierosy przed zakładem,nie myje rąk przed wykonywaną usługą ,brak higieny i etyki. Ja również nie polecam tego zakładu.
5
Andrzej 2017-02-20 14:33:31
Same negatywne opinie na temat tego zakładu. Przyznam racje że od tej pani odchodzą wszyscy pracownicy i praktykanci bo ich nie szanuje i wyzyskuje. Po takich opiniach dziwie sie ze ktos tam jeszcze chodzi. Bylem kilka razy i nie odpowiada mi napieta atmosfera w tym miejscu.
5
Klient 2017-08-29 11:13:30
ja tam wam powiem, że jestem klientem od jakiegoś czasu i Pani Beata jest bardzo miła, atrakcyjna, zadbana. Myślę, że niedługo się z nią umuwie.
Zostaw swoją opinię o Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek - Wołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek