Michalska Kamila Zakład Fotograficzny

Włoszakowice

Opinie o Michalska Kamila Zakład Fotograficzny

klient 2014-01-16 21:11:37
Szok!!! taki brak profesjonalizmu... Pani jestg nastawiona tylko na branie zaliczek i nie robienie nic!!! Jest do tego bezczelna, nieladnie zachowuje sie w stosunku co do gosci weselnych... nie wspominajac o tym, ze trzeba ja scigac o to aby zrobila cokolwiek!! nie polecam kompletnie.....
brzoska 2014-09-30 09:30:56
Tak! zgadzam się! miałam z nią to samo! totalny brak profesjonalizmu, katastrofalne podejscie do mojej osoby! robione na odwal i jeszcze bezczelne mowienie mi prosto w oczy że to tak ma być!!! nie polecam!
brzoska 2014-09-30 09:38:30
Nie polecam!!!! ludzie zapłaćcie trochę więcej i idzcie gdzie indziej! takich ludzi jak ja zapewniam jest duuuużo więcej tylko szkoda że nikt tej babie nie robi antyreklamy!!!! to ile nerwów mnie kosztowała ta kobieta to tylko ja wiem! zero profesjonalizmu! niesłowna! kłamie! robi na odpieprz i jeszcze będzie mówiła że to jest dobrze! że tak ma być! portafi tylko pięknie duuuuzo gadać a nic nie robi! trzeba się dopominać o swoje i za każdym razem ma jakąś wymówkę! oczekiwany czas na zrealizowanie swojego zamówienia jest baaardzoooo długi! pani fotograf tłumaczy się nawałem pracy, jeśli tak jest to sie nie bierze tylu zleceń, bo łatwo wziąć pieniążki, zaliczki a później walić głupa.... odradzam!!!!
QQWW 2016-10-19 22:33:42
nigdy w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!brak jakichkolwiek umiejętności fotografa. żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI KTÓRY BĘDZIE BRAŁ ŚLUB. PORAŻKA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Michalska Kamila Zakład Fotograficzny - Włoszakowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michalska Kamila Zakład Fotograficzny